Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most megyek középsuliba, és...

Most megyek középsuliba, és félek, hogy nem fogadnak be. Ez természetes?

Figyelt kérdés
igazából átlalánosba a "menők" közé soroltak,de voltam nagyon nagy looser is..abból lettem menő...nem akarom újra átélni a looser dolgot.nagy dumás vagyok azt tudom,de mivan ha mégse fogadnak be..pl az alkatom miatt?(nem vagyok vékony,de orbitálisan nagy darab se,általánosba főleg ezért ment a ba.sztatás..csak aztán kidrült vmi rólam és hirtelen menő lettem..de ez mellékes)
2010. júl. 24. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
engem utálnak a legtöbben de már megszoktam
2010. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi derült ki rólad ?
2010. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
az hogy kik a barátaim...
2010. júl. 24. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:
és kik a barátaid? ilyen cigisek vagy mi?
2010. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

talán páran dohányoznak,de nem jellemző..

felénk elég menő társaság.sokan be akarnak hozzánk kerülni.de ezt amugy nem akartam leirni...

2010. júl. 24. 21:43
 6/18 anonim ***** válasza:
szóval akkor attól lettél menő, mert egy menő bandával barátkoztál ? és az a menő banda hogy, hogy barátkozott egy lúzerrel ? :D és igen, kemény, b@zdmeg , tényleg k.urvára menő hogy cigiznek. :D
2010. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

még valami, hogy mitől menők pl ?

meg ne mértem, hogy miért nem fogadnának be a középsuliba ? ez nem így megy mint amerikába :D én inkább csak attól féltem, hogy lesz ilyen "beavatás/szivatás" de nem volt semmi. és most mék 10.be

2010. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ajh..ez egy nehéz sztori..összebarátkoztam a társaságból egy sráccal aki bemutatott a többieknek..és ők nem a kis luzert látták bennem na..:D

attól menők,h tök jó kocsijaik vannak aztán gogogo város(H)

nemtudom..általánosba is mielőtt ki nem derült,h ők a barátaim én voltam a kis lúzer..a kis csicska akibe mindig lehet rúgni egyet..aztán megtudták,hogy nagydumás vagyok..de ez is csak úgy derült ,hogy beoltottam az osztálytársamat csúnyán xD

nem dohányzok am én se,sőt a barátaim megmondták,hogy ha meglátják a cigit a kezembe baj lesz,először kiverik a kezemből,szólnak anyámnak aztán tiltás mindentől meg mindenkitől..meg szeretek élni és nem akarom holmi cigivel leröviditeni az életemet :D

és egész nyáron azon kattogott az agyam hogy mivan ha nem fogadnak be,mert nem vagyok csinibaba,vagy épp első nap beégek aztán nincs vissza út..vagy ilyenek:D

2010. júl. 24. 23:02
 9/18 anonim ***** válasza:
szóval akkor te lány vagy ?
2010. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy..
2010. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!