Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most megyek középsuliba, és...

Most megyek középsuliba, és félek, hogy nem fogadnak be. Ez természetes?

Figyelt kérdés
igazából átlalánosba a "menők" közé soroltak,de voltam nagyon nagy looser is..abból lettem menő...nem akarom újra átélni a looser dolgot.nagy dumás vagyok azt tudom,de mivan ha mégse fogadnak be..pl az alkatom miatt?(nem vagyok vékony,de orbitálisan nagy darab se,általánosba főleg ezért ment a ba.sztatás..csak aztán kidrült vmi rólam és hirtelen menő lettem..de ez mellékes)
2010. júl. 24. 19:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

igen lány:D

mért is vagyok szánalmas?:O

2010. júl. 25. 20:09
 12/18 anonim ***** válasza:

Mert itt rinyálsz, bevagy szarva, hogy talán nem fognak menő nagydumás csajszinak gondolni. Nevetséges. Gondolkozz el magadon, hogy mennyire vagy "menő", ha ennyire függsz egy nyavalyás véleménytől. -.-

15L

2010. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
1 pont a Griffendélnek!
2010. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

pfff...miért lenne szánalmas?

nagyon nagynak képzeled magad hogy beoltasz egy lányt,mert az fél a középiskolától? -.-.khm...hát gratulálok ! (Y)

énis most készülök középsuliba,próbálok nem parázni,lesz ami lesz...csak nyitottnak kell lenned mindenki felé...Első nap ne az legyen az első dolgod hogy beülsz a padba és csendben elfoglalod magad hogy észre se vegyenek...ismerkedni kell.

2010. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes választ:)...

igazából azárt rinyálok mert mivan ha a külsőm alapján megse akarnak ismerniés nem tudják meg milyen vagyok igazából...nem csúnya vagyok mondom és nem egy nagytehén..de nah :S

aztán megint elterjed h kikkel lógok általába azt akkor szeretnek..tudod te mijen szar érzés..csak azért..hátuk mögött meg?:O

2010. júl. 28. 06:22
 16/18 anonim ***** válasza:

Nyugi már, bár több ember fogná fel úgy, mint én. Az EGÉSZ osztály gyűlöl, legszivesebben agyonütnének, csakhát ott van a bátyám, aki mindig a sulink környékén járőrözik, és nekik végük lenne, mint a botnak, ha egy ujjal hozzámérnének. :D De nem is értem, mit hisztiznek, én kovácsoltam össze az egész osztályt... az irántam érzett gyűlöletükkel. :D Az volt, hogy az első néhány napban, 9.-ben, vizsgálgattam őket, ki hogy viselkedik ilyen-olyan helyzetekben, készítettem róluk pár feljegyzést, aztán odaadtam nekik az elemzésemet. Alapjáraton leszarom az embereket, főleg középsuliban. Basszus, senki le se fogja szarni, hogy szerettek-e engem itt. :D Szerintem igazából azért haragszanak, mert a róluk írt jegyzeteimben csak a rosszat vették észre, mert az van túlsőlyban. Hát tehetek én arról, hogy ilyen gyenge szar alakok? :D Na ugye, hogy nem.


Mégegyszer leírom: senki le se fogja szarni, hogy szerettek-e téged középsuliban. Az sokkal jobb érzés, ha folyton azo gondolkoznak, hogy tehetnének neked keresztbe, és legtöbbször hamar észreveszik, hogy a legkevésbé sem fog izgatni a kis csínytevésük. :D(L)

2010. júl. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hehe utcsó..ez jó :D:D:D
2010. júl. 29. 12:26
 18/18 anonim ***** válasza:

05:55-ez tetszik :'D

amugy igen erre énis gondoltam hogy első nap valami nagymenő megnéz,talál rajtam valamit amibe beleköthet,vagy ami nem tetszik neki(még általánosban is volt ilyen az új gyerekekkel...)és onnantól kész...főleg abba a suliba ahova én megyek sok az ilyen S:S:

dehát túlélem....alapjáraton lesz*rom mitgondolnak rólam.

2010. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!