Elfogadnád az alkut?

Figyelt kérdés

A pároddal elváltok. A gyereket önkényesen egy olyan országba viszi, ahonnan jogilag nem tudod hazahozatni. Sem a itteni vagy ottani rendőrség, sem a külügy nem tud segíteni. Sem alapítványok, sem TV.

Ekkor megkeres egy csoport, aminek a tagjai volt hírszerzők és volt kommandósok, volt katonák és volt rendőrök.

Ajánlatot tesznek: Hazahozzák a gyereket, és cserébe 1 dolgot kérnek, 1 BÁRMIT!

Az a "BÁRMI" tényleg bármi lehet. Olyan dolog, amire rámehet a munkád, és akár börtönbe is kerülhetsz, ha buksz. Ez lehet a munkáddal és a magánéleteddel kapcsolatos dolog is.( A veséd, információk szerzése vagy eltusolása, csempészet, alibi, lakásod tulajdonjoga,...)


A szabályok:

Ők nem válogatnak a módszerekben, ha kell meg is ölik az exed és a családját, hogy a gyerekhez férjenek.

Ha bárkinek beszélsz róluk, és a gyereked hazakerüléséről, akkor megölnek.

Ha nem adod meg a "BÁRMIT", akkor megölnek.

Nincs leállás! Ha igent mondasz, őket már csak a "BÁRMI" kérésekor látod viszont.


A kérdés persze szigorúan elméleti! Köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 5. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy végre megszabadultam mindkettőtől, kiröhögném az ajánlatot.
2020. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az egyik vesémet odaadnám, még a lakásomat is, vagy az összes vagyonomat (már ha lenne), de törvénytelen dologba nem mennék bele, abból mi haszna lenne a gyerekemnek, ha én börtönbe kerülnék vagy meghalnék, menne vissza a másik szülőhöz vagy árvaházba. Ezen kívül milyen példát mutatnék neki azzal, hogy törvénytelen dolgot csinálok. Mondják, hogy a cél szentesíti az eszközt, de szerintem csak törvényes kereteken belül.
2020. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ne erőlködj. Minden áron azt akarod, hogy igennel válaszoljanak? Addig csűröd csavarod a sztorit, meg kommentelsz. Áhh beteg vagy.
2020. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!


Nem kérek több választ. Az eddigi, normális válaszokat köszönöm, megy a zöld.

2020. márc. 5. 23:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lehet a fejedben?
2020. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Felejtős!


Lehet hogy szívdonornak kérnek fel. :D


Az viszont sokkal aggasztóbb hogy megölik a gyerek anyját vagy hogy elszakítják az anyjától. Egy gyereknek kell anya és apa is akkor is ha külön élnek. Nem tudom mennyire jó egy gyereknek ha a két szülő harcol érte és esetleg az egyik győz. Akkor már tökmindegy melyik ha mindkettő normálisnak tekinthető és szeretik is a gyereket. Szerintem a gyerekkel kell keresni a kapcsolatot.

Szerintem nincs az a szüleit szerető ember aki megértené bármikor is ha az egyik szülője a másik szülője életét venné...

2020. márc. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!