Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha túl gondolok...

Mit tegyek ha túl gondolok mindent?

Figyelt kérdés
Nemtudok emberekkel kommunikálni, izgulok, az agyam leáll és nemtudok gondolkodni közbe. Nagyon izgulós vagyok, az órán sem tudok felolvasni mert elkezdek izgulni és ha megszólalok remeg a hangom. Felelésnél ugyanez van. Ismerkedésnél is. Így önmagamat sem tudom adni és emiatt az emberek félre ismernek és ezt nem szeretem. Ez tudom mentális probléma de ha lehet nem szeretném gyógyszerekkel megoldani. Tudnátok valami megoldást ajánlani?
2020. márc. 17. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Párom is ilyen.

Nos, ez egyszerűbb, mint gondolnád.

Központi módszer nincsen, mivel minden egyes ember más és más, én nem értek egyet a szakemberrel, felesleges, meg most úgy sem fogad senki senkit.

Mivel te ismered a legjobban magad, így te tudsz a legjobban önmagadon segíteni. Kezdj el sakkozni


[link]


Amúgy nem értek a kérdésedhez meg más sem fog, szerintem maga a létezés is baromság, minden túl van tolva.

Gondolj bele, másnak is vannak gondjai, nem csak neked.

Nem hiszek a betegségekben sem a gyógyszerekben, a sakkban meg hátha összefutunk és szeretnélek legyőzni a futóval, ha lehet, ha nem jössz, akkor lemaradsz egy veszteségből, te tudod.


Amúgy a lényeg, hogy IGAZÁN nem szeret senki és ezt érzed és ezért van ez, mert nem kapsz elég megerősítést.

A sakk mindig ott lesz neked, amig van net kapcsolatod.


Amúgy végig hülyülök, szerintem hallgass Poppert.

https://www.youtube.com/watch?v=iXBrCAhFGLI

2020. márc. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szociális fóbiád van. Nézz utána ennek! Sok kérdés van róla, és az interneten is sok dolgot olvashatsz. Ha tudsz angolul, akkor videókat is találhatsz.:)
2020. márc. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!