Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van hogy nem tudok...

MRAdmiral kérdése:

Miért van hogy nem tudok semmilyen játékot élvezni?

Figyelt kérdés
egyszerűen már nem is találok megvételre letöltésre érdemes játékot.
2020. ápr. 6. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A bőség zavara.

Megnőttel az igényeid, aztán erre már nincs játék.

Próbálj meg egészen régieket.

2020. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig játsz régi, 20 éves játékokkal, majd 2-3 hónap múlva térj vissza. Óriási lesz a változás
2020. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a bőség zavara érdekes nem nőhettek meg az igényeim ha nincs miből gazdálkodni játék van mindenkinek de eszköz nem feltétlen. nem is tudom talán egy minimális depresszió lehet jelen magamban
2020. ápr. 6. 15:30
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos a szemem nem tűri a régi játékokat ha élvezhető ha nem egy péda a VR ~ Pisti játszottak az összes doommal végig néztem azt a sok órányi tartalmat amit youtubeon fel töltöttek nagyon jó volt :) de én nem játszanék vele magyarul nézni jobb mikor más játszik és nem az hogy szar a játék mert nagyon jó de nincs rá igényem hogy le szedjem magamnak pedig lehetőség lenne rá..
2020. ápr. 6. 15:34
 5/6 A kérdező kommentje:

kicsit ellent mondó minden válaszom.. de ki próbálnék néhány régi pc játékot doom ki lőve :D

kategória nincs igény sajnos nem lessz rá de ne endless gamet adjatok akkor nincs motiváció hogy ki vigyem hisz nem lehet ki vinni

2020. ápr. 6. 15:44
 6/6 A kérdező kommentje:
a műfajt nem találtam ami érdekelne most szedem a terra risingot először wowot akartam de nincs pénzem a havi dijra az ingyenessel meg minek játszani emez ingyenes és megis fogott szóval kérds le zárva.
2020. ápr. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!