Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki általában vidám természetű, tudja élvezni úgy igazán az életet, semmilyen helyzetben nem feszült, nagyon közvetlen és laza?

Figyelt kérdés

Én nagyon-nagyon szeretnék ilyen ember lenni, és nagyon irigylem azokat akik ilyenek.

Én sajnos állandóan be vagyok feszülve úgymond, de ha lazább lennék lehet a problémáim megoldása is sokkal jobban sikerülne.


Ha az alaptermészetem nem ilyen, és a családomban sem ez a jellemző, ettől függetlenül még sikerülhetne ilyennek lennem?


Nagyon szívesen hallgatok meg tanácsokat:)


20/l


2018. máj. 5. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én. :) De ehhez kellettek az életben elért sikerek, azelőtt nem ment.
2018. máj. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
46%

Pl én (:

Mindenki izzad,ordít én csak ülök és nem értem ha pánikol mitöl lesz jobb.Gyakorlatilag a pulzusom 90 fölé

csak sportoláskor megy fel meg mongyák hogy az iskola milyen nagy stressz..csak tanulsz hát ez aztán tényleg stressz szóval mondhatni idegeskedés nélküli az életem(15/F)

2018. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!