Emo-nak számítok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én Emo nak számítok?

Ugyebár ez egy életérzés ahol az érzések kerülnek elsődleges pozícióba.

Szerintem érzelgős vagyok, bár sírni nem tudok mivel egy időben sokat sírtam és fáj a szemem. A fájdalmat azóta "nevetve" tudom ki adni magamból.

Barátaim szerint jó szívű és segítőkész (meg ha én nem is veszem észre).

A hajamat nem vasalom, idő hiány miatt és félek hogy leégetem. A szemembe lóg és Perpill kék haj tincsek vannak benne, viszont oldalt le van vágva mert viszket a hajamtól a fülem.

Nem vagyok meleg sőt erőteljes heteró.

Ha minden igaz a Hurt emo és a Hard közt vagyok mivel voltak rosszabb napjaim...

Fekete cső szárú nadrág és fekete öv. A pólóm álltalában fekete vagy sötétkék, valamilyen világos mintával (álltalában inkább fehér minta).

A pulcsim álltalában fekete de van benne fehér minta és 70%-ba rajtam van a kapucni.

Szemüveges vagyok.

Imádom a maszkokat mivel takarják az arcom...

A bal csuklomon hordok egy fekete-fehér kendőt. És egyet néha a másikon de az koponyás és piros, fekete viszont van mikor a nyakamba van.

Fekete-fehér cipőt hordok mert a bakancsot nem szeretem legalábbis magamon.

2 féle lancom van ami egyik-másik oldalomon van. ("kutya" lánc és bicikli lánc).

Imádom a verseket, és szoktam írni is... De nem szeretem mert "nem tökéletes" emiatt álltalában a kukába végzi.

Nem vagyok jó ember ismerő mivel egyáltalán nincsenek előitéleteim, vagyis olyan ami miatt nem haverkodnék vele olyan nincs.

Csak lány barátaim vannak akik inkább rockerek.

Zenei izlésem: AFC, Road, Panic! Át the disco, és ritkábban AWS, Tankcsapda, Gorillaz és ennél ritkábban Goldfish.

Bár minden zenét hallgatok ami tetszik de főleg a Road és az AFC-t.

Nagyon könnyen fel lehet engem viditani, elég ha valaki rám mosolyog vagy viccet mesél.

Sajnos cigizem, alkalmakkor iszom és kávézom. Nem füvezem és semmilyen más dolgokat sem fogyasztok.

Nem vagyok vegetáriánus. Viszont edzem, hogy hátha jobban elfogadom magam de nem viszem tulzásba.



F/16



2020. ápr. 9. 01:30
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ha szeretnél emo lenni olyan zenéket hallgatsz úgy öltözködsz akkor semmi akadálya csak azért mert már nem divat attól még a szubkultúra létezik és vannak követői magyarországon is a leírásodból ítélve tökéletesen beleillesz ha pedig nem szeretnél bele tartozni természetesen nem kell annak vallanod magad
2020. ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A kinézeted biztos emo. Jobban meg kéne ismerjelek, hogy el tudjam dönteni. Én emo vagyok, felettem már írták, hogy eltűntek, de ezt megcáfolnám: Sziasztok, még nem tűntem el!

Sokan biztos divatból csinálják, én saját meglátásom szerint nem. Remélem emo vagy :)

2020. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Menjetek szobára, most úgyis nagy divat otthon maradni!
2020. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#1 Ez most egy diszkriminatív megjegyzés volt?
2020. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Ami most menő az az egirl és eboy. De egyébként ha valakinek az emo tetszik, vagy így érzi jól magát, miért ne lehetne az?

Azok alapján, amiket leírtál magadról, simán lehetsz emo:)


Btw egyik válaszoló írta, hogy 23 éves korára kinőte. Van olyan ismerősöm, aki 24 éves és még mindig meg van a maga kis emos stílusa:D Yungblud is, aki talán az eboy kategóriába lehetne sorolni, 23 év körül van (ő ADHD-s is szóval valószínűleg ez is rádobott nála pár lapáttal).

2020. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
emu is lehetsz, ha elég hosszú a nyakad meg az életutad
2020. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 x_xNellix_x válasza:

Szerintem az ,hogy hova tartozunk,szinte velünk születik. Ezt nem lehet az egyik pillanatról a másikra megváltoztatni, hogy pl.: Ma rocker vagyok holnap meg emo. Ez nem így működik, főleg hogy mindegyik mást képvisel. Leginkább a zenei ízlésed és az életfilozófiád fogja meghatározni az irányzatot, amit képviselsz, és csak a legutolsó sorban a kinézeted. Ha nem tudod eldönteni, akkor ne soroldd be magad magad sehová.

16/emo lány

2020. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
És akinek olyan a zenei ízlése, hogy mindenben talál magának megfelelőt? :D
2020. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az ,hogy hova tartozunk,szinte velünk születik. --> Hogy születnénk már ezzel, de komolyan? Főleg kialakult életfilozófiával... Előbb meg kell ismerni őket, felfedezni magunknak egy csomó mindent, majd akkor alakul ki, milyen életfilozófiát követünk. Na meg miért kellene egyetlen életfilozófiát követni? Egy ember ennél színesebb.
2020. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 x_xNellix_x válasza:
Nem azt mondtam, hogy velünk születik, hanem, hogy szinte velünk születik. Alapjáraton hajlasz valami felé.
2020. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!