Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írói blokk mert elvesztem?

Írói blokk mert elvesztem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elvesztem, egy végtelen körforgásban keringek: Katyvasz van a fejemben és ki kéne írnom magamból, de nem tudom kiírni, mert katyvasz van a fejemben. Már őrületbe kerget a vágy, hogy írhassak de nincs hosszú távú ötletem és nem szeretek céltalanul írni. Mindent teljes erővel vagy sehogy sem csinálok, mert cseszekedésnek tartom, ha nem. Amikor írni akarok, már ott tartok, hogy először izgatott leszek és utána feszült, majd már egészen kétségbeesett. Mit tegyek?


(Háttér infó: hónapokkal ezelőttig húztam egy sztorit ami már nagyon ígéretes volt de megfeneklett, fáj otthagynj de úgy érzem muszáj, mert zsákutcába jutott. Ez volt az első színvonalasabb történetem.)



2020. ápr. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
az írók élete nem egyszerű, komoly megpróbáltatás az írás. gondold végig mit akarsz és aszerint haladj, készíts tervet
2020. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérsz segítséget? Béta olvasót / szerkesztőt, akivel hasonló netán az érdeklődési köröd, és meg tudsz vele vitatni ötleteket. Lehet több ilyen ember is, legalább azt is meg tudják mondani, hogy amit írsz mennyire jó, vagy szerintük mi a hiba.


Béta olvasó / szerkesztő lehet egy barát,(de lehet egy idegen - csak jobb, ha érdekli a témaköröd) még az sem fontos, hogy ő is írjon, bár annak is meg van a maga előnye.

2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pl nekem rögtön küldheted a problémás részeket:)
2020. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem igénylek béta olvasót mert pár bekezdes után kitörlöm az egészet a fenébe, mert elegem lesz abból, hogy milyen unalmas.
2020. ápr. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!