Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy nem igazán...

Miért van az hogy nem igazán tudok fejlődni szinte semmiben?

Figyelt kérdés
Nem ragadnak meg a dolgok nehezen vagy szinte sehogy se tudok megtanulni új dolgokat. Olyan mintha mindent csak ösztönösen, gépiesen csinálnék, mint egy beprogramozott robot. Konzervatív a gondolkodásom az élet minden területén. Olyan mintha valami leszabályozott volna, valami lelki gát vagy blokk, ami érdektelenségben és motivációhiányban nyilvánul meg. Nem is hogy fejlődnék, hanem még azért is küzdenem kell, hogy ne felejtsem el azt amit eddig tudtam/tanultam/tapasztaltam. Létezik az hogy valaki fiatal felnőtt korában értelmi fogyatékossá váljon? :O

2014. aug. 6. 20:37
 1/2 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha valami ötletetek lenne és talán segítene... De úgy látszik itt senki nem tud semmiit. -.-
2014. aug. 9. 11:12
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem nem vagy értelmi fogyatékos, csak:

1. Hiányzik az akaraterô.

2. A környezetedben nem ragadja meg semmi a tetszésedet.

javaslatom: keress valamit (legyen sport, bármilyen tantárgy) ami nagyon tetszik és sikeres is vagy benne. Ezt ûzd és gyakorold és meglátod, hogy belejössz. Ne akarj mindenben kitûnô lenni, elég egy tevékenység, ami jól megy és azt kell ûzni.

2014. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!