Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történelem és angol emelt...

Music-addict kérdése:

Történelem és angol emelt érettségivel egyetemen milyen szakokra tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés

Eddig anglisztikán /tolmács-fordítón gondolkoztam, de rámtört a végzős pánik, ráadásul a szüleim nem tartják jó ötletnek(tudom, én jövőm, én döntésem, de ők fizetik a tanulmányaimat).


Tudnátok mondani a kérdésben említett két tantárgyhoz lehetséges szakokat/szakmákat?



2020. ápr. 22. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az anglisztikánál értelmesebbet nem tudok.
2020. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jog

Politológus

Pszichológus

Turizmus-vendéglátás

Tanár

Stb.

2020. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez a párosítás tökéletes a gazdasági szakokhoz. Én ugyanígy 87%os emelt angollal és közép törivel amit most fogok írni jelentkeztem kereskedelem és marketingre, ami egy nagyon jó alapot ad ahhoz, hogy rengeteg féle pályán el tudj helyezkedni.
2020. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!