Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen értékűnek kezeltek egy...

Milyen értékűnek kezeltek egy olyan kitöltött lottószelvényt a vételárához képest aminek még nem húzták ki a számait?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Félár.
2020. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TappancsMancs ***** válasza:
1 Ft.
2020. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Értéktelen.
2020. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És olvassátok már végig a kérdést és mondatokban válaszoljatok légyszíves mert emberek vagyunk köszönöm.

"Még nem húzták ki", MÉG. schrödinger macskája megvan? Persze hogy nem, oké, mindegy, bocs, túl sokat kértem tudom...

2020. ápr. 23. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Közgazdaságtanilag annyit ér mint a várható értéke a nyereménynek. Viszont a franc sem fogja kiszámolni - főleg hogy nem tudni hány nyertes szelvény lesz és mennyi lesz a nyereményalap.


A többség viszont 0,- Ft-nak, mert a érzelmileg a saját számaiban bízik.

2020. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5-ös A kérdés nem az hogy milyen értéke lehet hanem hogy "hogyan kezeled", és az ahogy kezeled az nagyon is konkrét. Egy értéktelen szemetet kidobsz a kukába mert 0 ft. A szelvénnyel nem teszed ezt rögtön ahogy kitöltötted.
2020. ápr. 23. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ÉN töltöttem ki, akkor nem dobom a szemétbe. Ha TE, akkor számomra nem ér többet, mint egy papírszemét, nagy valószínüséggel kidobom.
2020. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért 1 Ft.

Nem dobom ki, mert azért csodák lehetnek.

2020. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feladási érték -40-50% merthogy az esélyeket tekintve kidobott pénz lesz belőle az esetek 99,99%-ában.
2020. ápr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!