Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha konkrétan Draco...

Mit tegyek ha konkrétan Draco Malfoy megszállottja vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszeruen mindig ra gondolok, egyfolytaban azt almodom hogy egyutt vagyunk es mikozben ra gondolok jonnek a negativ erzesek mert tudom hogy ebbol konkretan nem lehet semmi mert egy fiktiv karakter xdd valaki volt mar ilyen helyzetben?

2020. ápr. 27. 10:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Azt hiszem ez az ún. "fangörcs" :D Sok emberrel előfordul, akiket nagyon megfog egy karakter egy filmből, sorozatból, vagy esetleg játékból. Egyik haverom pl. Ginny Weasleybe volt szerelmes, csak, hogy a Harry Potter témánál maradjunk. De ez jó pár éve volt, még ifjú kisiskolás korunkban, azóta persze nyílván elmúlt és jókat mosolygunk rajta, amikor meglátunk egy vörös hajú csajt és ugratjuk, hogy "Ott van a Ginnyd!!" Talán azért lehet, mert a belső ideálodat nagyon pontosan átadta a film és akaratlanul is belelátod a nagy Ő-t :D
2020. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ahh tenyleg igy lehet...nagyon nagyon bejon

amugy az egesz nem lenne annyira gaz ha nem lennek majdnem 17 eves 😂

2020. ápr. 27. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok és folyton fangörcsölök😅 Szerintem nem gáz. Van aki horgászni szeret, mások a motorozásban találják meg a szenvedélyüket. Mi könyvekben/filmekben.
2020. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok es meg mindig elofordul, szerintem ez kortalan😂
2020. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a helyzet :D szerintem nincs vele semmi probléma, bárkinél előfordulhat
2020. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!