Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell megfelelni az...

Hogyan kell megfelelni az embereknek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 11:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valahogy mindig kirekesztve érzem magam, mert nem tudok nevetni azokon, amiken ők nevetnek és társai.
2020. ápr. 29. 11:29
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy nem kell, mivel nem is lehet. Ez egy paradox helyzet, de előbb légy önmagad, ne akarj megfelelni senkinek, és EZUTÁN szeretni fognak önmagadért, mert bátor, vagány, és egyedi vagy. Aki nem szeret, azokkal meg nem kell foglalkozni, ők sehogy sem szeretnének meg.

Üdv: egy pszichológus

2020. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Attól még lehetek önmagam, hogy szeretnék megfelelni, nem?
2020. ápr. 29. 11:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval még mindig várom a választ a kérdésre!
2020. ápr. 29. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Hiába próbálsz megfelelni mindig lesz valaki aki elítél úgyhogy inkább ne törd magad keresd olyan emberek társaságát akik hozzád hasonlóak!
2020. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés, hogy hogyan kell megfelelni, nem lebeszélést kérek, hanem praktikát a megfelelésre.
2020. ápr. 29. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyél olyan, mint azok, akiknek meg akarsz felelni: viselkedj úgy, hallgasd ugyanazokat a zenéket, stb... Nincs erre külön taktika, és nagyban függ attól, hogy milyen embereknek akarsz megfelelni


De őszintén csak azt tudom mondani, amit az elöttem szólóak: teljesen felesleges, inkább legyél önmagad.

2020. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De úgy is lehetek önmagam, ha megfelelek.

De így csak magatoknak feleltek meg.

2020. ápr. 29. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő együtt nem lehetséges. És azzal mit érsz, ha megfelelsz mindenkinek, mindenki elfogad, de közbe nem lehetsz önmagad? Így sosem leszel boldog... Igenis az a legfontosabb, hogy önmagunknak megfeleljünk, mert csak így tudjuk jól érezni magunkat.
2020. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De én addig úgysem tudom jól érezni magam, amíg mindenki el nem fogad.
2020. ápr. 30. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!