Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem miért akarok...

Mi van velem miért akarok megfelelni az embereknek? 17/F

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány stb.?
2016. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is épp ilyen vagyok, múltkor apósom felkapta a vizet, mert barátaink (házaspár 1 éves kisfiúval) inkább főztek volna magukra ebédet otthon, minthogy átmenjen apósékhoz vendégsébe. Fogta a menyasszonyom telefonját, felhívta őket és a fél familiát átráncigálta magukhoz, egy éves gyerekkel azért nem úgy mennek a dolgok, mint ahogy azt ő gondolja... mondani sem kell, hogy ők totál nem így tervezték. Apósom, úgy gondolta majd én átviszem őt az autónkkal hozzájuk, hogy eltudjuk hozni. Én hülye még aszisztáltam volna még is hozzá annak ellenére, hogy nekem sem tetszett az ötlet, de ilyenkor nem tudom hogyan lehetne szép szóval elmondani az illetőnek, hogy ez nem jó ötlet...


Nálad mi csapta ki a biztositékot?

2016. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!