Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt valakinek már ilyen...

Volt valakinek már ilyen érzése? Vagy van ennek a lelkiállapotnak neve?

Figyelt kérdés

(Sztem elősztori fontos hozzá)

Szóval 3 éve iskolát váltottam és ott kialakult egy érzés ami kiderült,hogy mai napig jelen van.Ez az érzés olyan hogy ha egyedül vagyok nem érzem de ha valakivel (akárkivel pl.:barátnővel elmegyek kávézni)akkor előjön.Se nem jó se nem rossz.Valamiért ettől az érzéstől abban a pillanatban tudom,hogy én ott kb.csak bólogatni leszek képes annyira "üres" érzés.És onnantól ugye bárkivel vagyok ellaposodik mert tényleg semmire nem vagyok képes.Akkor lesz rossz ha arra gondolok hogy semmit sem tudok tenni,erőltetnem kell hogy eszembe jusson valami.Ezek után pánikbeteg lettem és szorongásos bla bla


és itt vagyok.Leküzdöttem az ebből az érzésből jövö érthetetlenségből kialakuló szorongásom és betegségem és ujra itt vagyok.Lehet hogy emiatt megy tönkre a kapcsolatom.Pszichológusom van,de az még egy idő hogy beszélhessek vele és most jöttem rá erre a dologra.Volt valakinek hasonló?


2020. ápr. 29. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor szoktam tapasztalni, amikor pl. a villamoson egy vadidegen odalép hozzám és elkezd velem beszélgetni, sokszor olyan témáról, amiben én teljesen tájékozatlan vagyok. Baráti körben már nincs gond, de azt én sem szeretem, ha valaki mond egy kijelentő mondatot, aztán várja, hogy reagáljak rá. Ilyenkor néha azt mondom: oké, de mi a kérdés? Tehát érd el, hogy kérdéseket tegyen fel, vagy előd meg és te kérdezz tőle valamit. Ha pedig olyasmiről beszél, amiben te nem vagy otthon, tereld át a beszélgetést egy olyan témára, amiben jó vagy. Így már te irányíthatsz. :)
2020. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!