Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Könnyű feladni az álmainkat?

Könnyű feladni az álmainkat?

Figyelt kérdés

Nekem felkelett adnom az írást, és a nagy álmomat, hogy író legyek.6F

Elkell Pestre mennem dolgozni egy építkezésre. 22/F


2010. júl. 28. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyű:S

Már egy éve van egy nagy álmom , pedig tudom , hogy úgyse jön be , de azért nem adom fel;)

2010. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és amellett nem írhatsz vagy mi? nem értem ez miért zárja ki az írást. na mindegy. amúgy nem tudom, nekem szerencsére még nem kellett sosem feladnom semmit, de nem is tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy fel kellene adnom az álmomat.
2010. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

www.titokfilm.hu

Tudom,hogy sokan hülyeségnek gondolják,így jártak.És fel ne add már 22 évesen!szabadidődben foglalkozz ezzel,bármi lehet még belőled,nem jelent semmit,h most ott kell melóznod,lesz ez még így se.Szted mindenki azt csinálja amit 22 évesen?Dehogyis,annyi időd van még!

2010. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meló mellett nem lehet írni, pláne ha az embernek családja, barátnője, egyéb dolgai is vannak. Ahhoz, hogy az ember termékeny író legyen (azaz meg is éljen belőle), néha még a napi 8 óra munka is kevés.
2010. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az álmainkat sajnos nagyon nehéz feladni:S
2010. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosincs késő nyelvtant tanulni, szorítok neked!
2010. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha már van egy álmod, célod, hát küzdj is érte, mert ha feladod, nem is volt igazándiból az élet-célod! :)
2010. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosoem kell feladni az írást! Annyi ereje van egy embernek amennyire szüksége van! Ha valóban nagy álmod és AKAROD csinálni, az építkezés mellett este miután haza érsz megvacsorázol és írsz. Nem sokat, de akkor is írsz. Nap közbe gondolkodhatsz arról amit írni szeretnél! 22 évesen még semmi sem dől el! A legtöbb író a 30-at már rég letaposta. SOSE hagyd veszi az álmaid.


Én álomgyáras vagyok, minden napra jut egy új. De úgy álmodozok, hogy klappoljon a többivel. És igen is TUDOM, hogy sikerülni fog! Amikor erre gondolok a szívem mintha megpróbálna egy másik alakzatot felvenni szinte kifacsarja magából azt a szót, hogy TUDOM. Így lesz..

Sose add fel.

2010. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!