Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék szociálisabb?

Hogyan lehetnék szociálisabb?

Figyelt kérdés

Kb fél éve észrevettem magamon, hogy egyre jobban kerülöm a társaságot. Régebben az osztályunkban én voltam az, aki a legjobbam szerette az embereket, viszont ez nagyon megváltozott.

Mára már csak 3 emberrel vagyok képes gyomorgörcs nélkül beszélni.

Ha nem valaki közülük ír nekem (lehet, hogy már 11 éve ismerem) görcsöl a gyomrom, légszomjam van és szédülök. Ez persze még rosszabb, ha olyannal beszélgetek, akit nem ismerek.

Sétálni is félek az utcán, mert rettegek attól, hogy az emberek mit gondolnak rólam.


Tudtok esetleg javasolni valamit ez ellen?



2020. máj. 12. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

"Régebben az osztályunkban én voltam az, aki a legjobbam szerette az embereket, viszont ez nagyon megváltozott."


Mi volt a fordulópont?

2020. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így konkrét dolog talán nem is történt. Inkább így egyszerre jött össze minden (legjobb barátban való csalódás, családi sérelmek stb..), egy teljes stílusváltáson is keresztülmentem.
2020. máj. 12. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!