Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új szakmát vagy új munkahelyet...

Új szakmát vagy új munkahelyet szeretnék, könnyű fizikai munkát, könyvelés után, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Történt életemben egy nagy törés, ami miatt szeretnék munkát változtatni. Eddig könyveltem, de nagyon megcsömörlöttem tőle. Sok mindenen agyalok mostanában, és emiatt nem tudok a könyvelésre, excel táblákra koncentrálni. Szeretnék könnyű vagy könnyen megtanulható fizikai munkát végezni, ami a lelkemben egy kis egyensúlyt adna. Szeretek az állatokkal, növényekkel foglalkozni. Milyen munkát tudtok javasolni, az én koromban? 45N

2020. máj. 13. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én csak annyit tudok javasolni, ha valahova azt írják: könnyű, fizikai munka (egy állás hirdetésnél), az leginkább - hogy is mondjam finoman - a valóság rút elferdítése.


Ha szeretsz állatokkal foglalkozni, akkor lehetnél kisállat gondozó, ha van ilyen állás. Vagy állatorvosi asszisztens, bár ahhoz tanulni kell.

Menhelyekre csak önkénteseket akarnak, ami annyit tesz: nincs fizetés.

Írtad, szereted a növényeket is. Nos, lehetnél kertészeti betanított munkás, virágkötő, vagy valami hasonló. Bár ezekre is kell valami OKJ képzés biztos.

Egyenlőre nincs több ötletem.

2020. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, pont én is ezekre a szakmákra gondoltam, már körülnéztem az OKJ-s képzéseknek, de igazából már szaktudás nélkül is szívesen elmennék bárhova. Megpróbálom a menhelyet.
2020. máj. 13. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!