Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért leszek ilyen nyugtalan...

Miért leszek ilyen nyugtalan a tanulásra gondolástól, hogy tudnám magam erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Vizsgázok két hét múlva, de nem tudok elkezdeni tanulni. Ahányszor rágondolok, vagy elkezdem hányingerem+rendkívűl nyugtalanító érzésem lesz. (szorongáshoz hasonló)

Nem első alkalom, érettségin is ugyan ez volt, de most kezdeni is akarok valamit ellene, rendes tanulás nélkül most nem fog menni.

Érdekelne is a téma, megvan mit kéne tanulni de 10 percnél nem bírok tovább ezzel foglalkozni. Az a 10 perc is 100 nak érződik.



2020. máj. 15. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ellazulni valahogy tanulás közben ( én pl. halkan zenét szoktam halgatni ) vagy ne gondolj az okra amiért tanulnod kell , esetleg nyiss ablakot a szobában .
2020. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértem, én pontosan ugyanígy vagyok vele. Június 8-án lesz egy nehéz vizsgám, amire sok anyagot kéne megtanulni. Tegnap este már majdnem hánytam is, nagyon rosszul voltam, de szerintem a stressztől inkább. Én úgy szoktam hogy inkább később állok neki és az elején kevesebbet, a vége felé fokozatosan egyre többet tanulok, így utolsó napokban éjszakáznom kell, de nem baj, nekem így jobb mintha 2 hétig szenvednék vele.
2020. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!