Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez miért lehet,...

Szerintetek ez miért lehet, vagy vannak-e másnak is ilyen tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Szóval, már megint ez a fránya facebook.


Van ugye ez a puzzle játék, és hát kipróbáltam. Megtetszett néhány kép, melyeket csinált ez a játék, és kitettem profilképnek. Pár percre rá már törölnek is. 2-3-an, a többit már nem várom meg, hogy hányan törölnének még.Többször próbálkoztam, és mindig ez történt, hogy elkezdtek azon nyomban törölni.


De mondjuk, mikor a saját fotómat raktam ki, tehát nem puzzle játék, akkor is ez történt. És az sem egyszer!


Vajon mi ennek az oka, más is tapasztalt már ilyet?


Nem egy csúnya nő vagyok!


máj. 3. 23:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt még elfelejtettem írni, hogy ha egy netről lopott, agyonretusált képet teszek ki, akkor érdekes módon senki sem töröl.
máj. 3. 23:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan törőlt, akit a valóságban nem ismersz, akkor ez van. Én is szoktam törőlni, ha látom, hogy xy ismerősöm uj profilképet állított be. Ki is ez? Megnézem és rájövök, ja, ez egyszer bejelölt és azt sem tudom, hogy ki ez. Törlöm a francba.
máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha olyan töröl, akit a valóságban nem ismerek, vagy akivel nem ismerjük egymást, már eleve nem kellene visszajelölni! Nem pedig akkor törölni, mikor már felrakott egy képet az illető! Ez egyrészt bunkóság, másrészt megalázó!


Emberre nem mondjuk, hogy ez, hanem ő!


"Törlöm a francba"


Azért nem egy rongydarabról beszélsz, hanem emberekről!

máj. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!