Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy biszexuális vagyok,...

Lehet hogy biszexuális vagyok, honnan tudom ezt eldönteni, hogy igen?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Március 11-én felelsz vagy merszeztünk, és csókolóztam egy lánnyal. Olyan jó volt a csók... leírhatatlan.

Azóta azon kattogok, hogy lehet biszex vagyok, de nem tudom eldönteni. Ezt egy ember honnan tudhatja?

Fiúval is csókolóztam már, de lánnyal más volt.


2020. máj. 29. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Heteroszexuális ember szó szerinti undort érez a gondolatra is, hogy ilyet csináljon vele azonos neművel. Ha nem így vagy vele, akkor elég egyértelmű a helyzet.
2020. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
ha tetszett a csókolozás meg izgat a dolog akkor biszex vagy
2020. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak ezzel a lánnyal volt más, mert ilyen profin még nem csókoltak meg!
2020. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha fiatal vagy, akkor ez eléggé szokásos dolog (lányoknál).

Felnőtt korra elmúlhat.

Ismerkedj fiúkkal is.

2020. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, teljesen ertheto, hogy össze vagy zavarodva, de ne aggódj! Nem kell sehogyan sem viselkedned, nem törvényszeru, hogy ezt vagy azt érezd, hogy be tudd magad tenni egy fiókba. AZ emberek imádnak kategorizálni, ilyen az agyunk, ezért ezek a "fiókok" kb olyan bizonytalanok, mint az érzéseink. Azokat sem tudod irányítani és gyakran pontosan kifejezni sem. Minden embernek egyedi a szexualitása. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ahelyett, hogy betennéd magad egy fiókba, szabadon mozoghatsz egy vonalon. Vagyis, nincs olyan, hogy melegnek vagy heteronak születtél, de még olyan sem, hogyha egyszer meg tudod nevezni, akkor te örökké hetero leszel. Ilyen nincs. A környzetednek, tapasztalataidnak, érzéseidnek mind hatalmas szerepe van abban, hogy éppen kihez és hogy vonzódsz. Érezd az érzéseid, ne ítélkezz fölöttük és tégy úgy, ahogy jónak látod!:) A megnevezés miatt meg ne aggódj; ha megadod az érzéseidnek a kello helyet és megengeded magadnak, hogy tudd bizonságban érezni es kifejezni oket, nem fogod akkora szükségét érezni. Ha mégis, tudd, hogy nem vagy egyedül, és valoszinleg lesz rá szavad, hogy leírdd magad.:)
2020. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!