Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki az aki utálja, hogy fel...

Ki az aki utálja, hogy fel kell kelnie reggel?

Figyelt kérdés
Utálod azt, hogy a korgó gyomor és az érzés miatt el kell menni kaját csinálni? Jobb lenne szerinted lazulni még?

2020. jún. 7. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A Feri.
2020. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen Feri?
2020. jún. 7. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj hogy felébredhetsz és ujabb nap van amiben teljesitheted a céljaidat
2020. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) csak olyan jó lenne még az ágyamban pihenni. Erre pedig korog a gyomrom és már ébredéskor gyenge vagyok a kaja hiány miatt :/
2020. jún. 7. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen Feri, milyen Feri....
2020. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor neked inkább azzal van bajod, hogy éhes vagy és nem akarsz enni.


Más meg felkel, nem éhes(vagy nem tudom), majd eszik délben vagy valamikor, ha éhes, akkor nem gond...És van, aki megjegyzi, hogy "miért eszel már felkelés után?!".

Én se szoktam örülni az éhségnek. Van, hogy csak belapátolom a kaját, utána megyek csinálni dolgom.

2020. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerencsémre én nem bírok enni felkelés után, jó ha tizenegykor már tudok reggelizni, ugyanígy iskola időben is amikor hatkor kelek...
2020. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!