Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyetemista vagyok és felköltö...

Egyetemista vagyok és felköltöztem pestre. Otthon szinte minden este álmodtam és reggel emlekeztem is rá. Miert van az h mióta pesten lakom egyszer sem emlekeztem az álmomra de ha hetvegen hazamegyek ujra álmodok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig álmodik az ember, de szerintem senki nem tudja hogy mitől függ hogy emlékszel-e az álmodra.


Ezért csak gondolom hogy egyszerűen arról van szó hogy az otthon az megszokott környezet, a pesti meg még új és ezért máson pörög az agyad, más lett az életritmusod és más lelkiállapotban is fekszel le. Idővel megszokod és itt is álmodni fogsz.

2015. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van/volt. Szerintem ez azért van, mert a jelenlegi lakhelyeden jobban elfáradsz, sokminden történik. Ilyen napokon én se szoktam emlkézni mit álmodok, se otthon, se az új helyemen.
2015. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!