Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már kilátástalan...

Voltatok már kilátástalan helyzetben? Nem láttátok az élet értékelt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már egy jó ideje hogy csak vagyok a testemben és semmi nem tesz boldoggá és sokszor sok minden megfordul a fejemben hogy miért?.... nem tudom hol indultam el a lejtőn, mintha minden érzelem kihalt volna bennem semmi nem tesz boldoggá semmi nem hoz lázba sehol nem akarok lenni azt se tudom miért vagyok még itt. Nem tudom hogy a sok negatív inger miatt ami ért engem az elmúlt időszakba, annyi megaláztatás miatt de nem vagyok jól se lelkileg se testileg. Volt egy barátnőm akivel le akartunk feküdni és nem sikerült egyszerűen olyan nyomás és szorongás volt rajtam hogy nem jött ossze azóta kevésbé kívánom a dolgokat. A sok szidalmazás csúfolódás és rátett egy lapáttal nekem , semmiben nem vagyok sikeres , a libidom is felborult emiatt. A fejem rendszeresen fáj mintha nyomás lenne benne és ezen kattogok egész nap. Egyedül érzem magam és így érzem senkiben sem bízhatok még igazan 2x volt olyan hogy majd nem ossze omlottam miközben ezek a nyomások rám helyeződtek mintha egy célpont lennék mindekinek már egy rossz szó is nagyon le tud hozni mostanság. Megakarok felelni mindekinek és bebizonyítani hogy én érdemes vagyok mindenre és nem akarok engedni hogy elnyeljenek a dolgok . A fejfájás nem múlik próbálok úgy tenni mintha nem lenne bajom de már nem bírom . Én miért nem érdemlem még az elismerést szeretetet miért kell a semmiért bántani az emberekenek ? Még az is átver akinek segítettem. Hogybízzak így bárkiben? Régi kapcsolataim is erről szóltak kihasználtak lelkileg majd tovább léptek és nekik semmit nem jelentett de én minden ilyen alkalom után kicsit veszhettem a hitemből és magamból, mert rájöttem mennyire kétszínűek az emberek. Csak megint a régi akarok lenni aki nem azt mesélte milyen szarul van ha nem hogy mik s tervei a jövőre nézve mit akar elérni mi ösztönzi mi viszi előre , miért nem adja fel egyszerűen egy jó nagy kanállal kell az életből! úgy akarok végre felkelni hogy nincs semmi bajom hogy tudom mit és hogy akarom hogy nem a múlton rágódok hanem a jövőmet tervezem és küzdök érte, jelenleg nem látom a fényt az alagút végén..

2020. jún. 8. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyzet nem kilátástalan. Csak most éppen nem látod az alagút végét. Miért akarsz mindenkinek megfelelni és bizonyítani?
2020. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig van remény, hidd el! És szerintem fordulj a hit felé, nem vagyok annyira irtóra vallásos én sem, de engem mindig megnyugtat a gondolat, hogy van valaki aki mellettem van, aki mindig szeret. Neki elmondhatod a gondjaidat, ha másnak nem is tudod, hidd el, jobb lesz tőle, nem véletlenül jöttek létre a vallások szerintem, sok ember pusztán szükségét erzi annak, hogy higyjen valamiben, és engem például jóérzéssel tölt el:) Egyébként meg vannak ilyen hullámvölgyek az átlagember életében😅 próbálj pozitív maradni, észrevenni a szép dolgokat az életben, én szurkolok neked❤️
2020. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vallás egy szar. Én a mágiában hiszek.
2020. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!