Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erre elmondhatom hogy van...

Erre elmondhatom hogy van életem és kihasználom a fiatalságom?

Figyelt kérdés

hetkoznap suliba jarok, utana dolgozok este 10ig szoval van eleg penzem ami onmagaban sok onbizalmat ad hogy mindent meg tudok venni magamnak es nem kell a lakhatas miatt felnem mert anyam azt mondta ha magamnak fizetem a dolgaim, beszallok a rezsibe es vegzek hazimunkat ot nem zavarom mert van sajat szobam. Nyilvan ezeket meg is csinalom mert alap. Pentektol vasarnapig a parommal vagyok, havonta 2-3x eljarok goa partira ahol teljesen kitombolom magam.

A nyar pedig meg mozgalmasabb lesz, meg tobb buli, tobb fizetes, tobb program.

20L


ápr. 29. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább elmondhatod, hogy feljöttél Gyakorira kiírni egy olyan dolgot, ami elhiheted hogy a világon senkit sem érdekel.
ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Azt hiszed, csak a bulikázásból áll az élet?
ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
Kinek mit jelent, hogy van élete és kihasználja a fiatalságát. Ha neked ez adja a teljesség érzését, hajrá, élvezd ki. Én soha nem megyek bulizni, mert nem érdekel a bulizás, nincs párom, dolgozok heti öt napot, de egyáltalán nem érzem, hogy nincs életem.
ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a kérdést magadnak tedd fel, ne nekünk. Másoknak mást jelent az élet mint neked.
ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
54%

Jah, persze anyuci nyakán élősködni maga az élet.

Nah meg iskolába jársz, és esre 10ig dolgozol hétfőtől péntekig, ami készülődéssel mondjuk 6 órai kelést és éjféli fekvést jelent. Egy hetet végig robotolsz 5-6 órai alvással, de szombaton és vasárnap még van időd és erőd bulikázni.


Akkor mikor pihensz? Ne is mond, fiatal vagy még bírod. Oké. Akkor mikor csinálod a házimunka rádeső részét, vagy anyuci főz, most rád és még ki is rámol alólad, bevásárol, számlákat fizet stb, te meg csak bulikázol hétvégén.

A pasiddal mikor töltöd az időt mikor péntek még iskola és munkanap, szombaton bulika?

Tegyük fel egy hét este 10ig robotolás után alszol mondjuk reggel 10ig, fekkelsz eszel, kávézol, tusol,sminkelsz tehát készülsz bulikába, aztán mehetsz is.


Akkor mikor van minőségi időtök? Mikor tanulsz?


Diákmelós pénzből részmunkaidőben hogy lehet annyi pénzed hogy önbizalmat adjon és mindent megvehess, és még anyádnak is adj a kosztba, rezsibe mikor mások teljes időben dolgoznak és alig tudnak megélni,kb.ugyanezek elvisznek egy fizut, de te még bulikázol is. Jah, hogy téged eltart anyuci, így mindjárt más.

ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
15%

#3

akkor te egy dolgozó hangya vagy🐜

ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mem xd
ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mit jelent a dolgozó hangya? Csak mert kismillió hobbim van, amikkel szeretem kitölteni az időmet, és gondolom te is bemész dolgozni annak rendje szerint, hogy ki tudd fizetni a számláidat. A munkahelyem kemény öt perc sétára van. Direkt úgy kerestem, hogy ezzel is több legyen a szabadidőm, mert kinek van kedve csak a munka miatt annyit utazni, ha nem muszáj. Elvégzem a kötelezőt, túlélek nyolc órát, aztán csókolom, elhúztam a pi**ába és élek.
ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, leírtál egy tök sablon életvitelt, amit az emberek zöme csinál.


De ha neked ennyi megfelel, érezd jól magad.


Fókuszban az anyagi dolgok és buli. Eléggé szegény személyiségre vall. Főleg, ha csak ezeket tudtad hangsúlyozni irományodban.


A hozzád hasonló sablokok, akik a legjobban untatnak. 🙃


Dehát mások vagyunk.

Jobban szeretem a színesebb egyéniségeket s velük élvezni az életet, nélkülük pedig a hobbijaim többségét chill-ben az énidő kíséretében.


Túrák, utazások, közös hobbik és munkák, projektek, egyéb programok.

ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!