Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a viszolygásomat? (Bővebben lent!)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteket/hálás lennék, amennyiben megosztanátok a tapasztalataitokat, hogy hogyan tudnám leküzdeni a férfiakhoz fűződő általános viszolygásomat?

19 éves lány vagyok, ellenben elég korán, kb. 10-11 évesen már “lánynak néztem ki”, amit azóta elég morbid és zavaró módon tudtamra is adnak... Teljesen átlagos vagyok kinézetre, sőt, még 5-10 kg plusz is van rajtam, az arcom totálisan érdektelen.

A problémát az jelenti számomra, hogy ezeket a megjegyzéseket legfőképpen aluljárós hajléktalanoktól, blahás, fogatlan kancigányoktól és egyéb horrorisztikus figuráktól kapom, viszont tartok tőle, hogy ezek a rossz élmények rá fogják nyomni a későbbi kapcsolataimra is a bélyegüket. Az önbizalmamra már így is úgy érzem, nagyon szépen sikerült... Zavaró, hogy egy éjszakai műszak után, totálisan emberi minőségem rottyán, uniszex munkaruhában sincs nyugtom valamilyen alávaló beszólástól. Pláne, hogy viselkedésemben, megjelenésemben is próbálok távol maradni a “hivalkodó“,illetve a “kihívó“ fogalmától, sőt, az emberek tekintetét rendre megpróbálom elkerülni ebből kifolyólag.

Bennem van a hiba? Min kellene változtatnom?

Köszönöm szépen a válaszaitokat!



2020. jún. 10. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az újabb kamu kérdésed? Te vagy az aki korábban azt a sok kamu kérdést írtad ki, mint pl az análimádó csaj meg ilyenek?
2020. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoltam a kérdést. Fogalmam sincs, miről beszélsz.😳
2020. jún. 15. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!