Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kiderülne hogy van valami...

Ha kiderülne hogy van valami komoly betegséged, ami akár meg is ölhet téged 1-2 hónapon belül, mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Családunkban történt ez-az és már egy ideje ezen gondolkodok.

Ti hogyan hogyan töltenék el ezt a kevéske időt?



2020. jún. 17. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoznék pihennék
2020. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
kábítószer, prostik, bulik
2020. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez jó. Én speciel orvosról orvosra járnék, hogy aztán bőven maradjon időm drogra, nőkre és bulikra... :)
2020. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Megnéznek olyan helyéket ahol még nem voltam London,Paris,New York, Los Angeles és sokat füveznék:D Utolsó napokat a csaladomal tölteném.
2020. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg rák lenne. Elkezdenék füvezni. Felvennék egy nagyobb hitelt. Személyi kölcsönben pl 10 milla a határ. Csak a banknál értelmes célt kell megjelölni. OTP-nél semmit nem kérdeztek 7 milláért. Az lehet a családé ha elpatkolok. Aztán elmennék prostizni, de mondjuk egy wellness hétvége egy vidéki olcsóbb prostival. Elrendeznék mindent. Aztán ha maradna időm akkor lehet hogy megpróbálnék tenni valamit az országért is valamilyen kamikaze műveletben. Ki tudja... Szerencsére nincs ilyen a napirenden.
2020. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Osszeroppanva. Én dolgoznék tovább hogy a pénz ottmaradjon a családba, főleg mivel én vagyok az eltartó már.

Hat meg pia, cigi.

Valamivel fel kell dolgozni.

De a legelső dolgom biztos az lenne hogy min 4 doki hogy fixen az e a bajom, mer amilyenek a magyar orvosok.. bemegyek egy keztoressel de tudorakkal jövök ki.

Utána kezelések és közbe meló.

2020. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoskodnék a feleségem gondtalan jövőjéről és járnám az országot vele, amíg mozogni tudok.
2020. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Buliznék, sportolnék, szórakoznék! :DD

Pihenjen a rossebb, a koporsóban úgyis csak feküdni fogok! :/

2021. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!