Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írnátok levelet a későbbi...

Írnátok levelet a későbbi éneteknek?

Figyelt kérdés

Mondjuk gondoltam arra, hogy a tíz évvel későbbi énemnek írnék levelet, amiben leírnám, hogy hogy képzelem el a jövőben magamat, és írnék magamnak szép dolgokat, ki tudja, lehet, hogy épp akkor nagyon rosszul fog menni a sorom, legalább feldobnám magam kicsit...:D

Ti csináltatok/szeretnétek csinálni ilyet? Mit írtatok/írnátok bele?



2020. jún. 25. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig nem gondoltam rá, de most adtál egy nagyon jó ötletet, kedves Kérdező, köszönöm (^-^)
2020. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök!! Ha van kedved/úgy érzed, a fejleményeket megosztanád, hogy mit írtál bele?^^
2020. jún. 25. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ez egy hülye klisé. Szerintem én fejlődök. Minek olvassam egy fejletlenebb változatom gondolatait? Egyrészt emlékszek rájuk másrészt nem kötne már le...
2020. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Nincs annyi időm már. De jópofa ötlet. Nekünk anno 20 éve az osztályfőnök csinálta ezt. Első nap iskolában iratott egy ilyet, érettségi után odaadta. Már mindenki elfeledte. Nekem az volt benne, mindegy hol alakul az életem, csak a jövőben egy bizonyos cégnél, ami a városban van nem akarok dolgozni. Több mint 10 éve ott dolgozom.....
2020. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ha rászánom magam, szívesen megosztom
2020. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!