Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok szerencsétlen?...

Miért vagyok szerencsétlen? Ebben fogok egyszer meghalni.

Figyelt kérdés
Minden héten történik velem valami. Legtöbbször ugyanazok, pl: elesek biciklivel, vagy esetleg anélkül. Nem számoltam, hogy év eleje óta hányszor történt velem valami, de kb 17 alkalommal biztos estem. Semmi extrém sportot nem űzök, nem kapkodok, csak szeretnék mozogni! Napi 1-2 alkalommal biciklizek és 1-2 alkalommal sétálok. Csak ebben az évben 2 alkalommal ment ki a bokám, úgy hogy fel is dagadt és nem tudtam járni. Párszor estem biciklivel, abból pedig egyszer úgy megrándult a csuklóm, hogy nem tudtam felemelni a poharat sem. A legutóbbi nagyobb balesetem a héten történt. Felültem a biciklire, és lecsúszott a pedálról a lábam, és úgy eltörött a lábam, hogy a mentő vitt el, meg is kellett egyből műteni, összecsavarozták a csontomat, stb... Ma már itthon vagyok, és bár hat a fájdalomcsillapító, eléggé rosszul érzem magam. Számomra ennyi volt a nyár... Miért vagyok ilyen szerencsétlen? 18L
2020. jún. 26. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, kicsit figyelj jobban oda ez akár a figyelmetlenség miatt is lehet
2020. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennél jobban már nem tudok figyelni... :(
2020. jún. 26. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
csak bemeseled magadnak és így jó hogy megtörténik.
2020. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán a biciklitől is függ...ha nem ér le a lábad teljesen, ha nem tudsz normálisan leszállni, akkor nem jó a bicikli neked.

Ha hozzászoktál kontrafékeshez/másikhoz, akkor ahhoz kellene ragaszkodni.

2020. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen jó a bicikli, leér a lábam. 7 éve ezt használom, ehhez vagyok hozzászokva.
2020. jún. 26. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám ha felépültél akkor sportolj! Az edzett test kevésbé sérül. Vannak egyensúly javító gyakorlatok és a finommotorikus képességeidet is javítani kéne szem-kéz koordinációs gyakorlatokkal mint pl a zsonglőrködés. Ezekkel rengeteg ilyen esettől kímélnéd meg magad. A csontod pedig kevésbé lesz törékeny ha sok kalciumot viszel be pl. és a terhelés is erősíteni fogja.
2020. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem merek sportolni, mert már ejtettem rá a súlyzót a lábujjamra, az sem volt kellemes. :/
2020. jún. 28. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A sport és a súlyzózás nem egészen ugyanaz... De még nem állhatsz hozzá a dolgokhoz! Ha valóban változtatni akarsz akkor meg kell próbálnod más utakat is. Pl amiket írtam.
2020. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!