Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az hogy boldogság?😔...

Depis tini kérdése:

Mit jelent az hogy boldogság?😔 3 éve történt velem egy eletmegváltoztató dolog amiről nagyon nem beszélek senkinek aztán meg nagyon sok rosszon megyek keresztül mostanában 😔😔😔 Lenne egy olyan ember aki meg hallgatna?😔🥺 (Egy 19 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés

#Boldog?🙂 #I am sad 😔
2020. jún. 30. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én meghallgatlak😀
2020. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nos?
2020. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
boldogság:Ez egy érzés, ami magával ragadja az embert, de nemcsak őt, hanem azokat is, akik érintkezésbe lépnek vele. Furcsa ezt leírni, de nem kell semmi különös ahhoz, hogy az ember boldog legyen. Lényünkből tiszta forrásként feltörő erő ez, megmagyarázhatatlan és leírhatatlan. Amint megpróbálom szavakba önteni, valahogy kevés a szókincsem hozzá. Egyszerűen csak boldog vagyok attól a tudattól, hogy vagyok ezen a világon, hogy élek, és a szeretteimmel lehetek.
2020. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatlak. Írd le, ha szeretnéd.
2020. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok el tudnálak valahol máshol érni titeket??

Esetleg Messengeren??

2020. júl. 2. 02:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Oo én meseengeren nem nagyon szeretek idegeneknek irni mert aztán csippanik anyám meg megnézi és akkor magyarázzam meg ki ez a csaj miért segitek neki,nálam nem megy ez ilyen könnyen

Privátba nem jó?

:\

2020. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénenként változó,kit mi tesz boldoggá.Én alapból attól boldog és elégedett vagyok,h kis dolgok is boldoggá és elégedetté tudnak tenni:Az hogy egészséges vagyok és nincsenek anyagi gondjaim,ez nekem mindennél többet ér,de h az apró dolgokat is leírjam,nagyon boldoggá tesz egy finom étel,és óriási mázlim van,h egyáltalán nem hízom semmitől,igaz tornászom mindennap legalább egy órát,de ez is boldoggá tesz,nem teher.Boldoggá tesz egy jó film,ha találok vmi vagány cuccot second handben,egy érdekes kiállítás,utazás távoli tájakra,de mindenek előtt a cicáim adják a legnagyobb boldogságot:)Nekem is írhatsz privibe kedves depis tini,de ne légy depi,mert annyi klassz dolog vár még rád az életben!
2021. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZóta megoldódott?
2022. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!