Mennyit sírtok?

Figyelt kérdés

Illetve ugye sírtok-e egyáltalán, milyen gyakran? Általában milyen alkalomból? Szokott-e lenni közönségetek?


Én változó mennyiségben, vannak hetek, amikor egyszer sem, van amikor meg végig pityergek pár napot egyhuzamban.

Általában mindig összegyűlik némi csalódottság, sikertelenség, magány és elkeseredés formájában, sírás által adom ki magamból.

Kivétel nélkül egyedüli tevékenységem.


2020. júl. 9. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sírunk-e egyáltalán? Persze, mindenki sír. Nekem is van, amikor hetekig nem, aztán valamilyen oknál fogva kiadom magamból a dolgokat. Ez jelenthet pár percet, vagy akár pár órát is. Sosem sírok mások előtt, csak ha senki nem lát. Az itthoni bántalmazások miatt megtanultam az évek során teljesen elrejteni az érzelmeim, így vissza tudom tartani a sírást is, általában senkinek nincs fogalma arról, hogy mi játszódik le bennem.
2020. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, amikor majdnem egy év is eltelt nélküle, mostanában fordult elő, mikor meg egy hétig naponta többször is. Általában egyedül, de előfordult már, hogy idegességemben társaságban is kijött
2020. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte/rengeteg ember sir ha nem is gyakran legalább egy évben biztos sir.Én néha szoktam de néha visszafogom és magamban sirok. Legutoljára 1 és fél honapja sirtam.(kb)
2020. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sjsjyj ***** válasza:
100%

KB minden hónapba

Eszembe jutnak rossz emlékek és ezért.

2020. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
A jó filmeken mindig elsírom magam. :)
2020. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó hogy mennyit sírok ha elojon rajtam akkor egy ideig mindenen nagyon könnyen mert sokáig elzartam az érzéseimet. Nem sírok mások előtt csak ha nagyon ki vagyok akadva nagyon nehezen jön könny a szememre közönség előtt. Ha sok minden osszegyulik és már nem megy semmi vagy egyszerűen csalódott vagyok vagy a legtöbbször egy jelenet egy filmben /sorozatban megringat.
2020. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én hetente többször is, mert eléggé labilis, törékeny, érzékeny természet vagyok. Vitákkor is mindig sírva kiabálok, nem tudok vele mit kezdeni, gyerekkoromban is ilyen voltam. Mások előtt is simán megy, sőt, inkább úgy mondanám, nem tudom eltitkolni. 19/L
2020. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!