Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 eves vagyok es a szemhejam...

17 eves vagyok es a szemhejam nagyon megereszkedett olyan mint egy oreg neminek, mert meg kisebb koromban ekcemas volt, ezert allandoan huzgaltam es piszkaltam, aminel ma semmit nem banok jobban. Van esetleg valami tippetek ellene?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szemhéjra nem nagyon vannak feszesítő krémek, elképzelhető, hogy plasztikáztatnod kellene...
2020. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Közben kerestem valami tippet a megereszkedett szemhéjra, ide linkelem, hátha van köztük, ami neked is beválna:


[link]

2020. júl. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én kollagén kapszulát vettem és kinyomtam belőle a kollagén lötyit és azzal kentem be, lehet csak beképzelem, de úgy látom már másnapra jobb lett a helyzet.Egy próbát megér
2020. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!