Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nők, tényleg nehezebb nőként...

Nők, tényleg nehezebb nőként élni?

Figyelt kérdés
Most őszintén, van ebben valami vagy csak szállóigévé vált az évek során.

2020. júl. 19. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szerintem nehezebb. Bár úgy is le fognak pontozni😅
2020. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
1: Én i be vállalom, a le pontozást. Veled értek egyet. Pedig Én 46 éves házas ember vagyok.(68 éves)
2020. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem kb 30 után igen. Mert több az elvárás a nők felé. Nagy a nyomás hogy márpedig egy nő

maradjon csinos(egy férfinél jobban elnézik ha fél szalad pár kiló)

az őszülő haja legyen befestve (pedig a hidrogén peroxid köztudottan árt a hajnak, és egy férfinél az ősz haj természetes)

A gyerek szülés nagyon meg viseli a testet

Ha még nézzük a kozmetikai beavatkozásoknak háromnegyedét nőkön csinálják, nem véletlenül. Kétségbeesetten próbálnak fiatalok maradni az elvárások miatt.

Mivel a szülés(ek) után mindig a nő marad otthon a gyerekkel a szoptatás miatt, ha kirugtak akkor már nehezebb munkát vállalni.

Összességében nézve a nőknek szerintem is nehezebb.

2020. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem lehet összehasonlítani, más elvárásokkal és más nehézségekkel küzd mindkét nem, és csak a saját kihívásaira van rálátása.
2020. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
A férfiaknak is ott van legalább ennyi elvárás, ha nem több.
2020. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem érzem, hogy nehezebb lenne, szeretek nő lenni. Szerintem a férfiaknak inkább az, mert annyi csinos nő szaladgál, akit megkívánnak, és nem kaphatnak meg. A nőknek ebből a szempontból könnyebb, mert ők választanak, és mivel nem olyan erős bennük a fajfenntartási ösztön, nincs bennük akkora frusztráció sem emiatt.
2020. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!