Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nehéz meg tanulni gitározni?is...

Szucs Emoke kérdése:

Nehéz meg tanulni gitározni?is csak az akkordokat kell meg tanulnom meg gyorsan váltani őket?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 09:11
 1/2 anonim válasza:
Nem kifejezetten könnyű, de nem is túl nehéz megtanulni. Én nagyjából egy éve tanulom, tehát még egészen új vagyok, a kicsit bonyolultabb rész az elmélet. Nem csak az akkordokat, de a helyes kéztartást, a hangszer fogását, a jó pengetési technikát, a hangok hollétét és milyenségét is meg kell tanulni, ezek mind a későbbi egyszerűséget szolgálják. Ha tanárnál tanulsz, ebben mind segíteni fog, olyan dalokat, akkordköröket fog tanítani, amikkel egyszerűbben megtanulsz majd mindent, de az internetes programok sem rosszak, viszont ezek például a kéztartást nem tanítják meg. Ettől lehet hogy gyorsabban tönkremennek az izületeid. Szerintem ettől függetlenül vágj bele, megéri:)
2020. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bárcsak olyan egyszerű lenne hogy akkordok és villámkéz 😂

Rengeteg lehetőség, technika és muzikalitás szükséges és nem utolsó sorban jó hallás és még több ritmusérzék és kitartás.

Nem nehéz és nem lehetetlen megtanulni.

2020. júl. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!