Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem látom, hogy lenne értelme...

Nem látom, hogy lenne értelme élni. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem tudom mi értelme élnem. Felkelek, megcsinálom amit meg kell, ennyi a napom. Nem tudok szólni senkihez kb, hozzám se szól senki.

Nem lehetnek barátaim, hiába szeretnék.

Értéktelennek érzem magam, mert senki nem szeret.

Mindenhez engedély kell, hogy valamit szabad-e, vagy nem. Ha valamit, amit muszáj csinálni sokáig csinálok, az is gond, konfliktust szül. Mert én semmit nem tudok gyorsan és jól megcsinálni.

Nem vagyok szép sem. Soha nem mondja ezt nekem senki, folyton csak negatívumokat hallok magamról, én se látom szépnek magam. Ha sminkeltem is, azt mondták felesleges, van amin semmi nem segít.

Folyamatosan unatkozok, de nem mehetek el sehová, így nem tudok új hobbit sem magamnak rendszeresíteni.

Nem emlékszem már, hogy mikor voltam utoljára boldog, és nem hiszem, hogy valaha leszek még az.

Úgy érzem már feladtam, tudom, hogy örökre így kell élnem.

19/L



2020. júl. 27. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Elöször is minden lâny gyönyörű. Ha igy érzed magad nem te vagy a felelõs hanem a körülötted lévõ emberek. Én sem vagyok különb nálad, mint ahogyan senki màs sem. Àtérzem azt hogy nincsenek barátaid ugyanis nekem sincs és én is szeretnék de nem izgulok rajata. Majd jön mikor jönnie kell, majd akkor fognak belépni az életedbe a téged becsülõ emberek amikor itt az ideje. Elöször is tanuld meg magadat becsülni, szeretni.

És higy nekem ugyan nem ismerlek de nem hiszem hogy olyan ronda lennél mint ahogyan leirod, + ha igy is lenne a smink az biztosan segit, làttam már olyanokat akiken egy rakàs smink volt de szépnek érezték magukat, csak meg kell tanulnod használni!

Egyszer élsz s ne ebben a tudatdban tedd azt!!!

2020. júl. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Ne becsüld le magad először is szeretned kell magad és bíznod magadban, hogy te képes vagy rá és nem érsz kevesebbet másoktól és meg kell találnod amiben jó vagy. Ha nem megy egyedül akkor kérj segítséget (orvosi) én is pszichológushoz járok. Elküldöm neked amit nekem le írt, hogy így kezdjem az önértékelési zavaromat leküzdeni:

Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. júl. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsõ válaszoló vagyok

Miért is százalékolták le a válaszom??? Valaki valami okot adna?? Normálisan válaszoltam a kérdezõ kérdésére.

2020. júl. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2-esnek mondanám hogy ennyi mázas közhelyet nehezen tudtam volna összehányni! :D

A pszichológusod nem lehet valami penge. Ezeknek gondolom a felét se tudod elhinni... Ennél még én is jobbat írok. :D

2020. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!