Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért éljek? Semmi értelmét...

Miért éljek? Semmi értelmét nem látom az életemnek.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Reggel felkelek elmegyek suliba nagy nehezen elmegy 5 re otthon vagyok utána semmi szorakozást nemtalálok... (Pl:Számítogépezni nemszeretek már,Rajongok az Apple dolgokért de mégis hiába akarok bármit csinálni nemtudok jo telefont venni ami nekem kellene) és álltalába azt hallom a szülöktöl is hogy tanulj,pakolj be,készülj el holnapra...És néha olyan hangnembe mondják hogy az már fáj...Haverok vannak de azokkal is csak néha szoktam találkozni( Hozzáteszem a szüleimnek sem könnyű az élete) Valamit tudtok mondani hogy mi legyen a Célom például? mert így már nem bírom!!!

2014. febr. 25. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Például próbálj segíteni másokon, ha már ennyire unatkozol. Érdeklődj a környéken, hogy van-e olyan öreg néni, bácsi, aki nehezen mozog. Bevásárolhatnál nekik, kitakaríthatnál, meg hasonlók. Meglátod, milyen jó érzés segíteni másokon!
2014. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Felkelted figyelmem,hogy ki akarod magad nyirni es latom csak idohianyban szenvedsz!


Az elso valaszolot dijaznam igaza van csinald amit irt!

2014. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
tul jo dolgod van, az a te fo bajod. mas is (mondjuk az, hogy buta vagy mint a fold, konzumidiota), de az a legfobb.
2014. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta?:D
2014. febr. 25. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
peldanak okaert mar csak azert is, mert ilyen kerdest irsz ki a gyk-ra. ertelmes ember feltalalja magat, es nem itt vinnyog, hogy deszarneki, meg nem rinyal hogy neki apple telefon kell, deszarazelet hogy nincs olyan.
2014. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem rinyálok hogy nincs... csak nemjönne rosszul... és nem itt rinyálok csak megkérdeztem hogy tudtok mondani valami életcélt... pont nem érdekel ha itt akarsz velem vitatkozni... az érdekel ami a kérdés... azt teszek fel amit akarok
2014. febr. 25. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
16 evesen az 'eletcelod' az erettsegi legyen lehetoleg. Igy ahogy elnezem az is eleg kihivas lesz.
2014. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!