Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem sikerűl semmi,amit...

Miért nem sikerűl semmi,amit nagyon szeretnék?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megörülök valaminek,egyből elromlik az egész.Pl már 2 éve pályázok egy munkára,de nem mehettem mert a barátom nem engedte. Utána szakítottunk,de legalább felfedeztek azon a helyen,ahová menni akartam.Megint hamar örültem,és rosszra is fordúlt ugyanis megismertem valakit aki megint akadályozott.Elhatároztam,hogy elég! Addig nem lesz barátom,amég meg nincs a célom. Nah végre összejött,hogy beszéltek velem,állásinterjúra vittek, erre bejött a korona virus és ment az egész a levesbe..Ekkor kerestem egy ideiglenes melót,akik azt mondták érettségi után jöhetek.Hát emiatt nem tettem le szakmait,erre kirugtak, mert a cégnek oevesebb befolyó munkája lett,így úgy döntőttek,nem kell új ember...Viszont,megint hívott az ahova először mentem volna,hogy újra nyitnak.Na akkor mondom csúcs, ebben a fél évben elmegyek utánna OKJ lerakok egy fodrászt.Persze megint beleéltem magam, és 1 nappal indulás elött közölték,hogy jaj nem tudták elintézni nekem a helyet így nem tudnak vinni. Csúcs...akkor gondoltam leteszem a fodrászt. Erre ebben az évben,már nem tudnak vállalni,jövő évben meg már megszűnik az OKJ.

És mindennel ez van..Akárhányszor azt érzem most sikerűl,most összejön,beleélem magam valamibe,és annyi is az egésznek.

Kapcsolat téren is.

Ezek közben megismertem valakit,aki nem akadályoz,és úgy tűnt komolyan tervez velem. Hát gondoltam elengedem kicsit magam,és én is tervezni kezdek vele. Erre megcsalt.

Más érez még így? Ha igen mit tesz ellene? Mi segít ha már azt érzem felesleges bármibe is belekezdjek,ha úgyse jön össze.Ha valami nem sikerül,már csak annyit mondok hogy: Nem lep meg.


2020. aug. 1. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam dettó... Hidd el, mindenkinél így van, csak nem tudsz róla. Senki nem fogja Neked elmondani, hogy egy rakás szerencsétlenség.
2020. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!