Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szerintetek furcsa?

Ez szerintetek furcsa?

Figyelt kérdés
Nem tudom normális-e hogy ezt csinálom de nagyon nagyon sokat beszélgetek a fejemben, mármint értitek mire gondolok, többet beszélgetek a fejemben mint a való világban, van hogy kitárgyalok egy beszélgetést hogy hogy zajlana le, pl. Hogy feltesznek egy kérdést akkor én hogy válaszolnék, mit hoznék fel utánna stb. Van hogy ugy beszélgetek magamban mintha egy másik valaki(mármint a fejemben) ott lenne, az is megesik néha hogy mikor elmegyek valahova és ott kérdeznek valamit akkor a fejemben válaszolok rá, ez rendben van? Vagy van valamiféle gond velem? Vagy csak ilyen a személyiségem?

2020. aug. 5. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mond az a másik hang a fejedben? Ez normális?
2020. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs másik hang a fejemben.
2020. aug. 6. 08:40
 3/5 anonim válasza:

Szerintem nincs semmi baj veled. Pont erről a témáról van egy nagyon jó videó a Tanulom Magam csatornán:

https://www.youtube.com/watch?v=dF-Uv5cqnp4

2020. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz többet.
2020. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Vannak barátaim. Van kivel megosztanom a gondolataimat. Ennek ellenére fejben pörögnek a dolgok ha egyedül vagyok.
2020. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!