Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha meg akarok halni?

Mit tegyek ha meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?? Màr nem lehet tovàbb küzdenem.

Nagyon aggodos tipus vagyok, ugy érzem hogy teher vagyok mindenkinek.

Most màr harmadjàra jelenkeztem egyetemre, de ugy érzem hogy rosszul dontottem.

Az elott, vendéglatoi foiskolàn voltam és szerettem de abba hagytam hogy egyetemre jàrjak. Nem akarok ide jàrni de lehetetlen még egy évet kihagynom. Ugy érzem, rosszul dontottem.

Anyum nagyon akarta hogy egyetemre jàrjak.


Tegnap nagyon megsértodott ràm mert mondtam neki hogy ez nem nekem valo akkor minden csunja szot hasznàlt ami létezik, mert milyen régota felbiztattam, azt mondta hogy kilép az életembol, végzett velem..


Nem birom az egészet, 20 éves vagyok és teljesen el vagyok veszve az életembe, semmi nem tart meg.


Azota nem tudok aludni éjszaka 2 orànàl tobbet, nincs étvàgyam, mi lesz velem ? Nem akarok élni, elvesztettem minden eromet, energiàt és életkedvet.


A csalàdom kivül mindenkinek mosolygok, mintha minden rendben van kozben egyszerüen mintha màr meghaltam volna lélekbol. Csak a testemet erotetem, de màr o sem birja. Fogytam, torott az arcom, pedig fiatal vagyok. Semmilyen életcélom nincs. Egyszerüen nem akarok tovàbb küzdeni, minden nap egy teher. Pedig tudom hogy szerencsés ember vagyok abbol a szempontbol, hogy nem esik ràm a bomba, de màr nem lehet igy tovàbb.


Elnézést ha hibàkkal irtam, külfoldon jàrtam iskolàban.



Csak a tisztességes vàlaszokat vàrom. 20/L


2020. aug. 25. 04:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Erre nem létezik jó válasz. 20 évesen, úgy gondolom, már jogod van eldönteni, mit tegyél a saját életeddel. Én is így éreztem 20 évesen. Sírtam az ágyon, mert féltem a jövőtől, hogy hogyan fogok majd egyedül talpraállni, élni ebben a kegyetlen világban. Aztán ebbe belealudtam, másnap reggel felébredtem és ment tovább az életem. A világ túl sokat vár el az ilyen egyszerű emberektől és néha összeroppanunk a nagy súly alatt. Azt hiszem, normális, ha valaki 20 évesen fél attól, mi lesz vele, hiszen kb. ilyenkor válik önállóvá. Az, aki később sír, mert sz*r és élete, sokkal gázabb szerintem, mert ő alakította így. Volt ideje, és nem csak arra, hogy ostoba kifogásokat gyártson. Ha te meg akarsz halni, hát tedd meg. A világot nem fogod megváltani vele, neked meg mindegy lesz. De akár élhetsz is. Élhetsz úgy, hogy nemet mondasz az elvárásoknak, lesz*rod a dolgokat, tulajdonképpen te alakítod az életed. Ha nem megy az egyetem, keress munkát, költözz el otthonról, a szüleidnek is el kellene már fogadni, hogy kinöttél a családi fészekből.
2020. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Élsz még amúgy?

Érdekel.

2020. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!