Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy egyes emberek már nem is tudnak olvasni? Miért ilyenek, hogy akkor is válaszolnak, ha én azt mondom, hogy ilyen ember ne válaszoljon? Most bárki válaszolhat...

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem te döntöd el, hogy mikor és ki válaszolhat. Ha azt írtad volna hogy ide most senki nem írhat semmit, akkor is leírtam volna, mert úgysem tehetsz ellene semmit, ráadásul még provokálod is vele az embereket.
2020. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha én pl. a Keresztényekre vagyok kíváncsi? Mert ha ateisták válaszolnának akkor ők provokálnának engem.
2020. aug. 29. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha nem teszel fel kérdést, akkor nem válaszol senki.

Mindig van olyan, aki kotnyeles módon, hozzá nem értőként írogat.Vagy hozzászoksz vagy nem kérdezel, de kikötéseid nem lehetnek.

2020. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Én hááát, jobban szeretem ha gyorsan válaszolnak, minthogy én találjak rá választ. Tudom, lusta dolog ez.
2020. aug. 29. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Igen abban egyetértek h. nem Te döntöd el ki fog válaszolni a kérdésedre egy nyilvános oldalon főleg ha az anonim.

Aki nem az általad megjelölt célcsoportba tartozik és mégis válaszol ott már szerintem játszik egy kis önértékelési zavar és kényszer is. Ezt nagyon hosszan boncolgathatnánk miért van. Elsősorban pszichológiai okokra vezethető vissza.

Ellene tenni nem tudsz, ha zavarnak ezek az emberkék legjobb megoldás figyelmen kívül hagyni őket.

2020. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. És, hogy ők is legyenek idegesek legyenek, írjam nekik, hogy "díszlájk" nektek? De mindenkinek itt zöldet nyomtam, mint hasznos válasz :)
2020. aug. 29. 11:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírás miatt, figyelmetlen vagyok :D
2020. aug. 29. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is csak provokáció. Te elvárod hogy minden úgy legyen ahogy akarod, cserébe meg leállsz kötekedni a válaszadókkal feltételek szabásával, meg hergelni őket beszólásokkal. Utána ne csodálkozz, hogy már csak azért is bele fognak állni a vitába és szétoffolni az egész kérdést.
2020. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki úgy ítéli meg, hogy a válasza hasznos lesz itt valakinek, akkor nyugodtan írhat.
2020. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért is várod el hogy amit elolvasnak azt be is tartsák? Ilyenre nem kötelezhetsz senkit. Amúgy meg van hogy egy kívülálló véleménye többet segít. A keresztény-nek nevezettek közt amúgy vannak olyan elvakult sötét emberek akik más emberekre veszélyt jelentenek az ostobaságuk által, szóval az már maga felfogható provokációnak...
2020. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!