Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon hányan válaszolnak...

Vajon hányan válaszolnak rendszeresen itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem ugyanaz a 100 ember válaszol csak mindig? Vagy azért jóval többen vagyunk?

2015. ápr. 14. 11:57
1 2
 1/18 2xSü ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/toplista-reszletesen


A pontszám válaszért oszlopból – bár csak az első 500-at lehet megnézni – sejthető, hogy több ezren írnak rendszeres gyakorisággal választ.

2015. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hű, ezt még sosem néztem meg, egész előkelő helyen állok... bár éppen megy el a kedvem tőle :)

Adó, munkajog, tb a szakterületem, csak ebben válaszolok, és bár idén is kb 20 ember bevallását csináltam meg itt a gyakorin, rendre lepontozzák a válaszokat, azt is, amit törvénnyel alátámasztok, csak mert nem tetszik, hogy ők nem ezt akarják, nekik igenis járjon a munkanélküli és járjon az üb táppénz mert csak :)))))

2015. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És mi van azokkal, akik elrejtik a nevüket, mint pl én? Azok is rajta vannak a listán?
2015. ápr. 14. 12:12
 4/18 anonim ***** válasza:
igen, azok is, nekem sincs kint a nevem, de a listán ott van :)
2015. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes válaszolók, ne adjátok fel, akkor se, ha lepontoznak. Annyi idióta van itt úgyis mondig, jó néha értelmes párbeszédbe botlani.
2015. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4-es, tökéletesen igazad van!


Én ezzel a ponttal viszont nem értek egyet a szabályzatban:

- Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont.


MAGYARUL: Ha birka vagy, és követed a tömeget, akkor jár a pont. Sajnos tudnék felhozni olyan témákat, ahol a tömegek tévednek és csak 1-2 ember tudja az igazságot. Mégis ők lesznek lepontozva.

2015. ápr. 14. 12:30
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 5-ösnek van igaza! 4-esnek meg köszi a választ!
2015. ápr. 14. 12:31
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem adom fel :)

Nekem jólesik, ha hetek múlva jön egy privát üzenet, hogy köszönöi a tanácsot, bement a nav-hoz, oep-hez, és minden oké :) Vagy amikor egy munkanélküli kismamának napra kiszámoltam, mikor mit igénylejen, mert megszűnt a cége... Ha ez nem lenne, rég nem válaszolgatnék :)

Egy adókedvezményes kérdésre azóta többen írták, hogy hű, a válaszom alapján csinálták meg ők is a bevallást.

2015. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha tényleg önzetlenül csinálod, akkor ment a virtuális pacsi :)
2015. ápr. 14. 13:29
 10/18 anonim ***** válasza:
lehet, hogy innentől megadom a bankszámlaszámom :)))
2015. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!