Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a tükörbe...

Miért van az, hogy a tükörbe nézem magam, nagyon szépnek látom..., ha pedig nem, akkor pedig csúnyának és undorítónak?! 23/L

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve kezdődött. Nagyon sokat piszkáltak mind a 2 suliba, megvertek.....stb

Elötte nem voltam ilyen...


Ha megyek az úton állandóan nézem magam, valamilyen tükrös részen, hogy nézek ki, jól nézek-e ki, addig nagyon rossz ameddig meg nem nézem magam, amint láttam megnyugszom, és nagyon megvagyok magammal elégedve, de csak addig ameddig nézem....

Nálatok volt már ilyen?!



2020. szept. 8. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert bántottak, és ez mély nyomokat hagyott benned. Van barátod? Ha van, kérd meg rá, hogy erősítse az önbizalmad. Ha nincs, akkor meg próbálj meg ismerkedni, akár itt is.

24/F

2020. szept. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Nekem írhatsz, privátban mondom
2020. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiányra miatt. Sokan levetkőzik, de mivel téged sokat piszkáltaj, csúfoltak nálad nem múlt el.

Ha elégedett vagy a külsőddel a tükörben inkább a belsődön kellene dolgoznod. Biztos hallottad már hogy a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, ez azért van mert egyesek mindent elkövetnek hogy a másik fél aki utálnak rosszul érezze magát. Gondold végig higy miért és kik szóltak be a suliban. Általában azért szokták mert valakinek nem vagy szimpatikus, esetleg többen elkezdik követni (hogy ne lógjanak ki a sorból) mégha nem is gondolják komolyan. Minél többet mondod valakinek hogy csúgya egy idő után annak fogja érezi magát. Minél többet vernek annál jobban értéktelennek érzed magad. Most már tudod hogy nem vagy az de szerintem ezért érzed magad rosszul. A fejedben kell ezt tisztázni és rendben leszel.

2020. szept. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez szinte mindenkinél így van, egyes kutatások szerint 5x szebbnek látjuk magunkat a tükörben



ugyanis tükörbe nézve a jobb szemeddel ,,szemben" a jobb arcfeled lesz, a bal szemeddel szemben pedig a bal arcfeled, viszont amikor egy képet nézel akkor felcserélődik tehát: jobb szemmel bal arcfél, bal szemmel jobb arcfél, de mások is úgy látnak mint te magadat látod a képeken, de 90fokos tükörrel is megtudod nézni hogy hogyan látnak máso

2023. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!