Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elképesztő másnapos szégyenérz...

Elképesztő másnapos szégyenérzet/depresszió gyötör. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan kezeljem ezt később a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Egy céges csapatépítő tréningen nagyon berúgtam és másnapos depresszióm van, nem csináltam semmi hülyeséget, csak rengeteget ittam és rosszul is lettem. Hogyan lehet túllenni a másnapos depresszión? Mit lehet tenni, hogy ne halljam vissza a kollégáktól később élcelődően/szivatással ezt az estét? Hogyan kezeljem majd a helyzetet ha elkezdenek csipkelődni azzal, hogy mennyit ittam? Iszonyúan gyötör ez a dolog így utólag :(

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 8. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat, de én csak nevetnék rajta. Engedd el.
2020. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék. Közölném, hogy mindez azért volt, mert nem bírom az alkoholt.
2020. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem ártottál. Sokan részegednek le. Gyakori eset. Egyik ember se lesz ettől rossz ember. Gondolom nem mindennapos a részegség nálad. Kezeld humorral és öniróniával!
2020. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivni fogjak a vered, de csak poenkodd el, mert ha latjsk h befeszulsz tole, annal inkabb bsztatnsk majd.
2020. szept. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ez ilyen. Tűrni kell. Gondolj arra hogy minden csoda 3 napig tart. Aztán más lesz a téma és te is regenerálódsz fizaikailag.

Egyszer én is csináltam ilyet. Cikibb volt mert csókolóztam egy lánnyal is. Én is lány vagyok. Ő kezdte de hagytam és még jó is volt. Ugyan ezt éreztem. Teljesen feleslegesen mert nem volt semmi. Senki nem szólt semmit mintha meg sem történtek volna a dolgok.

2020. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Énis jártam így 🤣 már nem iszok egyáltalán. Fene se akar szégyenkezni többet.
2020. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden efféle rendezvényen van egy ügyeletes részeg. Semmi baj, ha egyszer rád esik ez a szerep. Segít beilleszkedni. Ha kinevetnek, nevess velük.
2020. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!