Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igazodnom kell ehhez a helyzet...

Igazodnom kell ehhez a helyzethez, vagy tudnám máshogy is kezelni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy sokan nem kedvelnek. (szinte utálnak)

Ezeknek az embereknek többségével nem is beszéltem.. de pl összevesztem egy régebbi barátnőmmel, a kapcsolat teljesen megszakadt, azóta a barátnői fintorognak rám, vagy ha többen vannak röhögcsélnek..De amúgy ezek mondhatni 'népszerű' lányok, őket mindenki szereti..

Volt olyan, hogy egyik bnőm szintén megszakította a kapcsolatot egy régebbi bnőjével, és mivel én jóba maradtam vele azóta ő is ellenséges és a bnői is..

A suliban se sokkal jobb. Van egy osztálytársam aki átjött az egyik párhuzamos osztályból, mert kiutálták. Egyik bnőm jóba lett vele így megismertem én is és beszélgettünk, és a volt osztálytársai szintén fintorognak azóta rám, volt, hogy le is ribancoztak a fülem hallatára.

Az osztályban az egyik legjobb bnőm modellkedik, jó tanuló, de ő is zárkózotabb is rengeteg bántást kap. Tavaly lettünk nagyon jóba, és azóta az osztályomban többen (főleg lányok) úgy szintén rám is grimaszolnak, ha órán nem tudok vmit kuncognak, kibeszélnek, és hogy én milyen 'furcsa' vagyok..

Mára ezért nagyon zárkozótt lettem, és igyekszem akaratlanul elszigetelődni az emberektől.:/

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

17/l :)


2010. aug. 6. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

óó,sz_rd le.

ismerős.. nálunk is úgy van,hha vkivel összeveszek egy egész csorda utál. nem kell foglalkozni velük:D a lényeg,hogy vannak barátaid. legyél velük,a többi szót sem érdekel.úgyis csak pár évig vagytok összekötve.. utána ágyő:D

2010. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még az őskorba nyúlik vissza... Ezt belénk kódolták... Ha nem fogadott el a "csorda" régen, akkor éhen haltál vagy megevett egy nagy tigris... Manapság csak egyedül érzed magad, de vannak más törzsek is XD Keress egyet! :)
2010. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jajj, ezek a tipikus ribancok... :\
2010. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy pozitívabb társaságot, ahol bíztatnak meg ilyenek és ha olyanokkal találkozol, akik fikáznak, mondd meg nekik, hogy most nem érsz rá ilyenekre és hagyd ott őket.

MESSZIRE KERÜLD EL AZ ILYEN NEGATÍV EMBEREKET!

2010. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az iskolai közösségekben ezzel szomorítják egymást a gyerekek. De figyelj oda magadra! Fölveszed az arcodra az "engem úgyis útáltok" kifejezést, és aztán persze csodálkozol, ha bejön. Magadban godnolj mindig szépeket, és jókat. Először is, hogy mindenki szeret: "Szeretnek az emberek, én is szeretem őket." Ha ezt godnolod magadban, ez fog kiülni az arcodra. Eleinte meg lesznek lepve a társaid, de aztán megszokják, és rengeteg barátod lesz. "Úgy fogok a földön járni, mosoly lesz arcomon." Mindegy, hogy ők megérdemlik, e vagy nem, ez semmit sem számít. Ha haraggal godnoldsz rájuk, persze hogy látni fogják rajtad. És akkor mit vársz cserébe? Itt egy kis irodalom. Jó hasznát fogod venni, és a dalszövegektől elolvadsz: [link]

[link]

[link]

2010. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!