Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoltok ehez a helyzethez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok ehez a helyzethez? Jo ha igy teszem vagy sem?

Figyelt kérdés
Szoval van egy kapcsolatom ami 6 honapja tart,minden szep es jo benne.Nem vagyok az a fajta aki allandoan kijar ossze vissza,meg ha neha igen akkor is baratnokkel.A parom is ugyanilyen o inkabb munkaja miatt nem tud tobb idot szakitani kijarogatasra.Az lenne h van egy fiu barat,szimpla haver,aki ritkan jon a varosba es most h megint erre van dolga megkerdezett h lenne e kedvem talalkozni beszelgetni mert reg talalkoztunk.Ugy latom jonak h ezt elmondjam a paromnak es megkerdezzem h nincs e neki valami ellenvetese.Furcsa kicsit a helyzet mert nem egy megszokott dolog.Termeszetesen tenyleg csak beszelgetes lenne mert a haverom tudja h van valakim.Ti mit gondoltok?Ilyen esetben h reagalhat,vagy reagalna kozulletek valaki?
2011. jún. 30. 12:52
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
én engedélyt nem kérnék, arra ne szoktasd rá. elmesélheted neki utólag, ha akarod, hogy találkoztál ezzel a régi haveroddal.
2011. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de az nem tunne ugy h eltitkoltam elole es csak utobb tudja meg.olyan nehez ez mert titkot sem akarok mert eleg surun beszelunk es altalabn mindig tudja merre jarok.igaz nem mutatta eddig h barmiert is feltekeny lenne de alkalom sem adodott ilyesmire.
2011. jún. 30. 13:08
 3/15 napietus ***** válasza:
dehogy is. ha éppen akkor beszéltek, akkor persze mondd, hogy ittésitt vagyok, gy régi barátommal beszélgtünk, de ennyi. vagy mondhatod ha szóba krül ilyesmi, hogy szerdán találkozom N.-el. d ezt az "elkéredzkedős" alapállást ne vedd fl. az egyetlen férfi, akitől az ember lánya elkéredzkedik, az édes vagy a nevelő apja, gyámja. iskolaidőben a tanára, munkahelyen a főnöke. mástól nem kell, és nem is helyes.
2011. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképp megmondanám a páromnak hogy kivel találkozok. Szerintem ez nem olyan nagy fáradtság. Utólag meg már gondolhat akármit.


Vagy hívd el párodat is a találkozóra.

2011. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

az jutott nekem is eszembe h ha utolag tudja meg akkor biztos h valami rosszra gondol.

nem egyfajta elkerozesrol lenne szo csak meg szoktuk mondani egymasnak h ha megyunk ide oda egymas nelkul.ha peldaul en megyek ki a csajokkal megmondom neki.ha o megy a haverjaval sorozni azt is egy fel nappal elotte megmondja.es ugy gondolom h tenyleg nem nagy faradtsag ezt kozolni vele csak felek h mit reagal ra

2011. jún. 30. 13:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk sem volt még ilyenre példa, de ha vki elhívna aki tényleg csak haver, akkor is vmi olyan helyen találkoznék vele, ahol elvileg az ember bármikor összefuthat. pl.bev.központ. Mert ha beülünk vhová, az olyan randis. Tudom mégha haver is. Érted remélem? Én sem örülnék, hogyha a barátom lányokkal ülne be kávézgatni, sütizgetni stb. S én is megtisztelem vele, hogy nem megyek így el senkivel. Persze mindez attól is függ milyen az embernek a másikhoz való kapcsolata, én tudom h engem zavarna, meg azt is hogy őt is fordítva. + ha ismerik egymást az is fontos szempont. De elkéretőzni én sem szoktam. Max ha felhív hogy hazaértem e, megmondom összefutottam vkivel.A többit meg otthon elmondanám neki.
2011. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 napietus ***** válasza:
jó, akkor persze, mondd előre, az nm baj. de azt meg ne kérdezd, hogy nincs-e ellevetése!
2011. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

13:35

igaz h az tenyleg randis ha beulnenk valahova igy mondtam neki h esetleg kiulunk a parkba egy kicsit.termeszetesen engem is feszelyez a dolog h meg ha haverrel is de talalkozni,meg nem ram vall az ilyesmi.

en mindigis ugy viselkedtem mindenkivel es vele is ahogy az elvarnam forditott esetben mert ez mintha igy lenne tisztesseges.Ismerni nem ismerik egymast.csak azt nem szeretnem h esetleg ez rontson a kapcsolatunkon

2011. jún. 30. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mond meg a párodnak hogy találkozol vele. itt és ott. És hogy mikorra érsz haza.


Fordított helyzetben te is elvárnád. És így korrekt szerintem.


Lehet nem fog neki tetszeni, de te őszinte voltál nem akartad átvágni (mint ahogy páran javasolták előttem hogy titkold el és aztán hazudd azt hogy összefutottatok) na aztán mi lesz ha kiderül hogy hazudtál. Jönne az hogy "miért hazudtál?" mi okod lehetett eltitkolni.

2011. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én tudom a megoldást, legalábbis az én páromnál működött eddig többször is. Nekem is van egy haverom aki még évekkel ezelőtt többet akart volna tőlem, így a párom nem nézi jó szemmel ha találkozunk. Ezért hát én nem is konkrétan rákérdezek hogy zavarná-e, mert úgyis tudom hogy igen. Hanem pl így "Megkérdezte ma az XY, hogy összefutunk-e, de azt mondtam neki hogy nem... Nem tudtam mit ragálnál rá, és nekem az sokkal fontosabb hogy veled béke legyen, mint ez a találka." Erre rendszerint a válasz: "Komolyan azért képes vagy elmenni hogy mi nehogy összevesszünk? Úgy szeretlek. Menj ám csak nyugodtan nem zavar." :)
2011. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!