Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondoltatok már hasonlót?

Gondoltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem olyan vagyok mint kéne.. nem vagyok tökéletes. A környezetemben eljegyzés, házasság, barátok (a körülöttem levőknek), magasfokú végzettség. Nem keresek eleget, a fönökömnek pedig eszébe sincs emelni rajta, pedig még a lelkem is kidolgozom. Elég nyomorultul érzem magam.. Bár tudom sok mindenért hálás lehetek.

#bizonytalanság #nyomorult érzés
2020. szept. 16. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hasonlítgasd magad másokhoz!
2020. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyanez, de én még az állásom is elveszítettem.

elég sz.r úgy társaságba menni hogy mindenkinek család, 5-600ezres fizetés, nekem meg semmi....

2020. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokszor igazságtalan az élet .. Igazatok van.. mindkettőtöknek bizonyos értelemben
2020. szept. 16. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy ők halálos betegek (csak nem látszik rajtuk), te meg egészséges maradsz, sosem lehet tudni, mi miért történik.
2020. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem azok ha így érted.. Csak az egészségből nem lehet számlákat fizetni, nincs az ember anyagi biztonságban. De köszönöm a kedvességed.


Az élet nem tudom mit tartogat számomra.. de már ideje lenne hogy minden jobbra forduljon.. Nagyon el vagyok keseredve.. Úgy érzem hogy sokan lenéznek.. Bár nem kéne hogy más véleménye érdekeljen..


Elnézést ha túl sok voltam..

2020. szept. 20. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem jössz kocsmázni?
2020. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!