Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre furábban le hangoltabban...

Egyre furábban le hangoltabban érzem magam miért lehet ez? A többi lent.

Figyelt kérdés
Most kezdtem új iskolát,első pár nap borzalmas volt mert a srác akivel kavartam velünk lett egy osztályba. Teltek a napok már nem érdekelt hogy ott van sőt normál emberként tekintek már rá. Napról napra egyre jobban szeretem iskolába járni sok új barátaim lettek fiúk/lányok. De valami más lett már nem vagyok velük mint az elmúlt hetekben. Ezen a héten eddig egyedül ültem szünetekben is. Keresik a társaságom de valahogy senkihez nincs kedvem,inkább be dugom a fülest és zenét halgatok. Napok óta nem alszok esténként úgy járok iskolában,tanulni nincs erőm. Egyszerűen úgy érzem hogy csak vagyok és kész.Még a srác akivel kavartam az is kérdezte hogy van-e valami baj, de az se hatott meg.Neki is válaszoltam mint a többieknek hogy "csak fáradt vagyok". Nem tudom miért lehet. Van esetleg valakinek valami gondolata erről?

2020. szept. 30. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magamat, biztos mérgezett az ivóvíz vagy bekapcsolták az 5G-t.
2020. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!