Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy párom 7 hónapja és ő...

Van egy párom 7 hónapja és ő azt állítja már 5. alkalommal, hogy ő (10percel ezelőtt volt 5.)egy bizonyos nagyváros királya. Ott tartok, hogy kezdem elhinni neki. Mik azok a jelek mikor valaki egy nagyobb város királya? En hogyan viszonyulnak?

Figyelt kérdés

Ezek után kisebbség komplexusom van.

Mert egy ilyen város kincse fekszik mellettem.

Hogyan viselkedjen egy királyal szemben? Hogyan mutassam ki felé a büszkeséget ami elönti a lelkem ez információ miatt?

És szerintetek én esélyes vagyok így a királyné szerepre?

Csak 50 év felüliek válaszát szeretném előnybe részesíteni.



2020. okt. 11. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz királyné. Például Királyné Szabó Judit. De ahhoz feleségül kell vennie.
2020. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂Köszönöm ez Frappáns volt.
2020. okt. 11. 02:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ötször mondta, ezért kezded elhinni? Régi bölcselet szerint fordítva kéne viszonyulnod. "Egyszer mondtad: elhittem. Megismételted: kezdtem gyanakodni. Harmadszor is mondtad: már egyáltalán nem hiszem."

Bár, én már elsőre se hittem volna el.

2020. okt. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyszer sem hittem ez természetes, kínomban stressz levetetés gyanánt írtam ki magamból.

Addig fajult, hogy most szedte a satorfáját és haza is ment.

200 km.

Szeretem és fáj, de nem bírom elviselni mikor valaki nagyképű. Folytattam volna vele higadtan normálisan a beszélgetést, de ő inkább támadott.

Azt mondta egy bizonyos helyzetre, hogy én ezt másképp látom.

Meg kérdeztem, hogy szerinte hogy látom és fejtse ki bővbben. Oldalamra csapkodott gyengéden és cinikusan nahysohajjal lezárta(volna) egy Mindegy el. Erre felboszultem és ennek hangot is adtam, hogy mi az hogy ennyibe nem néz, hogy meggyőzzön az ő válik állított igazárol.

Felugrottam az ágyból,feloltöztem hogy kimenjek ragyujtani és higgadjak, de ő inkább oszepakolt és útra kelt.

2020. okt. 11. 03:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább vitt magával hamuba sült pogácsát?
2020. okt. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Afrikai? Mert ott vannak ilyenek.

Ha magyar, akkor elég vicces.😀😀😀

Vagy milyen király? Az éjszakai élet királya, vagy mi ez egyáltalán?

Vagy te egy troll vagy?

2020. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció
2020. okt. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Esküszöm mindenre ami szent ez nem kitaláció.
2020. okt. 11. 12:31
 9/11 A kérdező kommentje:

5/8 hihetetlen és egy ilyen öntelt embert szerettem.

Saját magamon is ki vagyok akadva.

2020. okt. 11. 12:34
 10/11 A kérdező kommentje:

6/9 olyan sokan ismerik és őt istenitík 51 éves, sport múltja és rengeteg barátja van én 30 éves vagyok és nincs sport múltam viszont igen csak ismernek páran engem is de ez a vállalkozásoknak tudható be és nem érzem magam vezérnek vagy uralkodónak.

Allítólag "nálam le van nézve", mert merek véleményt nyilvánítan!!!???

Ki vagyok akadva

2020. okt. 11. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!