Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legeslegelső emléked?

Mi a legeslegelső emléked?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, hogy mennyi idős lehettem, de járni még nem tudtam, az is igaz, hogy elég későn álltam fel, anyám szerint. Sokat gondolkodom rajta, hogy tényleg ez volt-e az első emlékem. Előtte, mintha nem is léteztem volna, érdekes.
2020. okt. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legóztam a szőnyegen
2020. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első szülinapomról vannak nagyon-nagyon halvány emlékfoszlányaim, pl. rémlik, hogy kaptam aznap egy plüss jegesmedvét (sokáig megvolt utána is), hogy volt ott sok rokon, hogy megkérdezte a dédim, hogy hány éves vagyok, én meg egyet mutattam a mutatóujjammal (hüvelyk helyett). És nagyon örültem a fejemnek.
2020. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
futok egy mezőn... meztelenül.... nem tudom hol vagyok, nem tudom ki vagyok.
2020. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami nyálkás trutyiba voltam bezárva, de aztán kilöktek onnan, és minden rosszabb lett.
2020. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Havat markolászok. Apám szerint akkor mondtam ki az első szavamat (másfél éves voltam) de én pont arra nem emlékszem, csak a hóra ahogy fogdostam.
2020. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éves koromban költöztünk vidékre, arról vannak emlékfoszlányok, utána pedig már csak ovibó.
2020. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*oviból
2020. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!