Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ön hordana maszkot ha nem...

Ön hordana maszkot ha nem lenne kötelező, csak ajánlott?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 19:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
26%

Ne beszélj mellé.

Azt mondod, egyáltalán semmit nem ér?

Mit jelent szerinted a műtéti felhasználás?

2020. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
74%

"Mit jelent szerinted a műtéti felhasználás?"

Azt hogy az szepszis ellen való. Istenem !

2020. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
75%
32# Irigylem az idegeidet. :D
2020. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
25%

"Azt hogy az szepszis ellen való."

Amit okozhatnak baktériumok, vírusok, gombák.


A leglényegesebb kérdést azonban még mindig nem válaszoltad meg (na vajon miért nem?): Meggyőződésed, hogy semmivel sem csökkenti a cseppfertőzés útján történő megfertőződés esélyét?

2020. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
67%

"Meggyőződésed, hogy semmivel sem csökkenti a cseppfertőzés útján történő megfertőződés esélyét?"


Annyira nyújt védelmet mint meteor zápor esetén egy szalmakalap.

Szerinted a járvány részlegen mért ffp3-al meg hermetikusan zárt ruhában és flexi sisakban vagyunk tonnányi fertőtlenítővel lefújva. Lábzsákkal. A csukokat, a nyakat, mindent hermetikusan lezárva.


Hogy lehet valaki ennyire buta !

Ha az M1 bemondja neked, hogy a gazdaság az száguld azt is elhiszed.

Nálam sokkal okosabb járványügyi szakemberek állítják, hogy ez halottnak a csók. Az Írisznen keresztül is megtudsz fertőződni te ostoba, az is behatolási kapu, vagy a halójárat a külső fülnél.

Elég ha véletlenül beleprüszkölnek. Vagy a mikró sérülések a kezeden miután megfogtál egy kapaszkodót amin covid van. 3 napig megmarad.


Olyan ez mint ha egy 5 évesnek magyaráznám, hogy mi a kontrasztanyag vagy az intelligens kötszer.

Szóval én befejeztem.

2020. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
25%

Megint mellébeszélsz.

"Meggyőződésed, hogy semmivel sem csökkenti a cseppfertőzés útján történő megfertőződés esélyét?"

Leírom lassabban, hátha megérted.

Ha én vírushordozó vagyok, de tünetmentes, nem is tudok róla, ezért elmegyek sétálni, és rám köszön a szomszéd. Vagy bemegyek a boltba és megkérdezem, merre találok kakasherét. Szerinted nulla százalékkal csökkenti a valószínűségét, hogy szemen köpöm a beszélgetőpartneremet?

Értem én, hogy a vírus maga átfér a textilen, de a nyálcsepp, ami beszéd közben fröcsög a pofámból az csak nagyobb nem? Ezért hordod te is a maszkot, mikor a műtőben esetlenkedsz.

Szóval ebben az esetben is felesleges szerinted, nem ad mondjuk legalább 10 % esélyt arra, hogy nem fertőzök tovább?

2020. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
67%

Mit nem lehet azon érteni hogy a sebészeti maszk az műtéti felhasználásra tervezett eszköz. Ebből kifolyólag a sterilitása is 3 órán át biztosított abban az értelemben hogy ha a seb mondjuk fertőző lehet akár impetigo vagy egy 3.-4 stádiumú felfekvés ahol már nincs keringés meg üszkösödés áll fent. Arra véd minket hogy közvetlen kontaktban ne fertőződjünk meg. Ne adjuk tovább, vigyük át. Vagy rontsunk a beteg állapotán egy általunk behurcolt baktériummal. (Ezért van a bemosakodás, a kesztyü, a szemüveg...az aszepszis antiszepszis szabályai.)


Egy frissen felnyitott kezelt seb esetén pl. Vagy varrat szedésnél.


Ha egy Covidos beteg szembe köp téged egy tüsszentéssel. Hiába van rajtad a sebészeti maszk ha a virus kisebb mint a képeden lévő szövet.


Tessék:

[link]

Alulról a 2.


Rátok mondták azt a Mátrixban hogy a tudatlanság áldásos.

2020. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
26%

Ismét nem válaszolsz, csak maszatolsz és sértegetsz.

Nagyon jól tudod, hogy nincs igazad, egy bármilyen maszk is véd egy keveset. Már kivéve, ha a szememmel is tudok nyálat fröcskölni beszéd közben.

Tudod mit? Még mondd le gyorsan, szerinted mivel foglalkozik anyám, aztán zárjuk le a vitát.

Vitát... Lófaxt. Vitában érvek ütköznek, te meg szarsz válaszolni, csak mondod a magad féligazságait.

Ja, és folyamatosan sértegetsz.

Ez nekem nem pálya, sok sikert a hozzád hasonló félbolondok között.

Szóval, mivel foglalkozik anyám? Mesélj.

2020. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
67%
38-as, ritka kretén vagy... Fáj olvasni a sok sületlenségedet.
2020. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
15%
Nekem meg fáj olvasni, hogy ilyen sok hülye van, akinek nem számít a saját, vagy a másik élete
2020. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!